"Odrywanie" okienek z przeglądarki


14431009

Recommended Posts

Witam. Pracuję na dwóch monitorach i często przydatną funkcją byłaby możliwość "oderwania" strony z przeglądarki i przerzucenie sobie w inne miejsce, tak jak jest to możliwe w innych przeglądarkach (chrome, firefox). Tak jakby otwiera się druga przeglądarka i tam mam wybraną stronę, którą w każdym momencie mogę przerzucić z powrotem do Maxthona. Czy Maxthon ma taką funkcję wbudowaną i można ją aktywować? Może istnieje jakaś wtyczka/rozszerzenie umożliwiająca coś takiego? Jeżeli nie, to czy wprowadzenie takiej funkcji jest planowane?

Pozdrawiam, Bartek

Link to comment
Share on other sites

Czesć.

Już wiele razy na forum poruszany był temat dodania opcji odłączania kart od Maxthona.

I jak na razie nie było jednoznacznej odpowiedzi od twórców Maxthona.

Funkcja ta,jak wiele innych zresztą,jest "w planach".Kiedy i czy w ogóle sie pojawi-nie wiadomo.

Na razie możesz spróbować wbudowanej funkcji "Split Screen"/"podziel okno".

Wywołuję się ją klawiszem F10 lub przy pomocy ikonek .

Funkacja ta umożliwia przenoszenie kart przeglądarki pomiędzy "jedną stroną przeglądarki a drugą".

Wiem,że to nie to samo co odłączanie i upuszczanie kart-ale myslę, że tryb ten można dobrze wykorzystać w konfiguracji dwu-monitorowej.

post-765686-14315118061727_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Przyznam, że odkąd zacząłem pracować na 3 monitorach, również doskwiera mi brak tej funkcji - tym bardziej, że z zazdrością można patrzeć na wszystkie inne przeglądarki, które to mają... Na razie się nie zanosi, żeby to było w Maxthonie - w żadnej wersji Maxthona wcześniej tego nie było :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.