logowanie do gier


anna958

Recommended Posts

Czesć!

Co dokładnie się dzieje jak próbujesz się logować do ww. stron?

Pojawia się jakis komunikat?Podaj więcej szczegółów.

Próbowałas nowej,"czystej" instalacji Maxthona?

Poza tym,możesz spróbować usunięcia zapisanych loginów do tych stron,z którymi masz obecnie problemy.Następnie zapisz na nowo dane logowania.

Instrukcję znajdziesz na moim zrzucie.

post-765686-14315117701928_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Witam , odinstalowałam całkowicie maxthona i zainstalowałam od nowa, problem z logowaniem jest nadal, na pocztę bez problemu, na faceboka też, a na zalukaj.tv, oraz Anno online pomimo recznego wpisywania nie loguje, daję zaloguj a spowrotem wyskakuje strona z logowaniem:(, zastosowałam czystą instalację maxthona, brak jakichkolwiek komunikatów, na gogle chrome loguję się bez problemu, więc hasła i loginy są poprawne.Bardzo chciałabym nadal korzystać z tej przeglądarki, bo jest ok.

Link to comment
Share on other sites

anna958 replied at 2014-3-1 06:19 back.gif

Witam , odinstalowałam całkowicie maxthona i zainstalowałam od nowa, problem z logowaniem jest na ...

Niestety nie mogę potwierdzić problemów ze stronami,które wymieniłas.

Do obu mogę się bezproblemowo zalogować.

Przez "czystą instalację" miałem na mysli odinstalowanie Maxthona,usunięcie danych użytkownika,następnie dopiero ponowna instalacja przeglądarki.

Czy wykonałas powyższe kroki?

Możesz spróbować jeszcze sprawdzić te strony bez logowania się do konta Maxthona w przeglądarce.

Edit:Możesz również spróbować usunąć ciasteczka i pamięć podręczną przeglądarki.

Tutaj masz moją instrukcję http://forum.maxthon.com/forum.php?mod=redirect&goto=findpost&ptid=3735&pid=23495&fromuid=765686

post-765686-14315117733793_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

anna958 replied at 2014-3-2 08:07 back.gif

Dziękuję za pomoc, już wiem dlaczego nie dało się zalogować, musiałam przeczyscic, komputer g ...

Dobrze wiedzieć,że poradziłaś sobie z problemem.

Podejrzewam,że te programy czyszczące usunęły "cookie-sy" i p.podręczną przeglądarki.

Tak na przyszłosć,w razie ponownych problemów np.z logowaniem-http://forum.maxthon.com/forum.php?mod=redirect&goto=findpost&ptid=3735&pid=23495&fromuid=765686-spróbuj tego. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.