Notatnik Online w MX 4.9.4.2000


Dzacho

Recommended Posts

Od jakiegos czasu mam problem z synchronizacja Notatnika Online. Mam 2 komputery, na obu uruchamiam MX4, w jednym wpisuję j.akieś dane w Notatniku, dane sie synchronizuja poprawnie (zielona ikonka przy "Synchronizuj"). Na drugim komputerze klikam w Notatniku na "Synchronizuj", po czym nie mam nowych danych, a jedynie to co kiedys bylo zapisane w Notatniku na danym komputerze. Wkurzajace jest to, ze kiedys gdy zapisywalem sobie jakies wazne dane w pracy, w domu, po uruchomieniu Maxthona, te informacje mialem - teraz, niestety, nie. Moze ktos pomoc? Jedynie co mi przychodzi do glowy, to to, ze podejmowalem kilka prob przejscia na MX5 i poleglem, wieczny problerm z synchronizacja z MX4 wszystkiego :( Zaznaczam, ze probowalem swiezej instalacji i wersji portable MX4, i nic.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dzacho said:

Dzieki za "zainteresowanie" Same problemy z MX5, teraz z MX4 - i zero pomocy nawet na forum, czas na Firefoxa :( 

Nie potrafię ci pomóc, osoby które powinny to zrobić myślę o moderatorach ,konieckropka,magg,z tego co widzę nie zaglądają już na forum chyba przenieśli się na inne przeglądarki. 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.