Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Dzacho

Notatnik Online w MX 4.9.4.2000

3 posts in this topic

Od jakiegos czasu mam problem z synchronizacja Notatnika Online. Mam 2 komputery, na obu uruchamiam MX4, w jednym wpisuję j.akieś dane w Notatniku, dane sie synchronizuja poprawnie (zielona ikonka przy "Synchronizuj"). Na drugim komputerze klikam w Notatniku na "Synchronizuj", po czym nie mam nowych danych, a jedynie to co kiedys bylo zapisane w Notatniku na danym komputerze. Wkurzajace jest to, ze kiedys gdy zapisywalem sobie jakies wazne dane w pracy, w domu, po uruchomieniu Maxthona, te informacje mialem - teraz, niestety, nie. Moze ktos pomoc? Jedynie co mi przychodzi do glowy, to to, ze podejmowalem kilka prob przejscia na MX5 i poleglem, wieczny problerm z synchronizacja z MX4 wszystkiego :( Zaznaczam, ze probowalem swiezej instalacji i wersji portable MX4, i nic.

Dzieki za "zainteresowanie" Same problemy z MX5, teraz z MX4 - i zero pomocy nawet na forum, czas na Firefoxa :( 

1 hour ago, Dzacho said:

Dzieki za "zainteresowanie" Same problemy z MX5, teraz z MX4 - i zero pomocy nawet na forum, czas na Firefoxa :( 

Nie potrafię ci pomóc, osoby które powinny to zrobić myślę o moderatorach ,konieckropka,magg,z tego co widzę nie zaglądają już na forum chyba przenieśli się na inne przeglądarki.