Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bos_kg

Jak w My Favorites Mx5 zmienić tapetę na własną

7 posts in this topic

Hej powiedzcie przeszukałem na dysku c oraz w folderze użytkownika gdzie znajdują się te tapety z okna my favorites  Mx5 chciał bym na swoją podmienić jak w 4 miałem swą ulubiona 

30 minutes ago, bos_kg said:

Hej powiedzcie przeszukałem na dysku c oraz w folderze użytkownika gdzie znajdują się te tapety z okna my favorites  Mx5 chciał bym na swoją podmienić jak w 4 miałem swą ulubiona 

To "okno" to Quick Access/ Szybki Dostęp tak gwoli ścisłości...

Nie zmienisz tła QA na własne ani nie znajdziesz na dysku, tych 5 domyślnych,wbudowanych teł.

Powód jest prozaiczny - to nie jest normalne rozszerzenie.

Ktoś wpadł na genialny pomysł, żeby QA w Mx 5 był zwykłą stroną internetową...:mad:

Tu masz przykładowe adresy http://pc-newtab.maxthon.com/v1.1/image/bg/halo.jpg

http://pc-newtab.maxthon.com/v1.1/image/bg/still.jpg

teraz naj gorsze ze mam pustą stronę niż Szybki Dostęp po kliknięciu w te adresy

10 minutes ago, bos_kg said:

teraz naj gorsze ze mam pustą stronę niż Szybki Dostęp po kliknięciu w te adresy

???

To są tylko linki do "tapet" z QA.

Umieściłem je w celach poglądowych... :twisted:

Snap20161014230304.png

pokazuje kawałek wycinek screen kiedy klikam obok otwartej strony te kwadraciki by otworzyć  Szybki Dostęp mam jak screen pokazuje a gdyby było ciemne tryb nocny jest

85.png

1 minute ago, bos_kg said:

pokazuje kawałek wycinek screen kiedy klikam obok otwartej strony te kwadraciki by otworzyć  Szybki Dostęp mam jak screen pokazuje a gdyby było ciemne tryb nocny jest

85.png

Sprawdź ustawienia Trybu nocnego

Okazało się ze jak zamykałem MX5  to wystapił błąd było okno raportu ponowne uruchomienie pomogło