Błąd Wideo - "Materiał jest niedostępny"


nd022

Recommended Posts

Witam. Od jakiegoś czasu zauważyłem że na niektórych stronach nie można oglądać materiałów wideo. Gdy chcę coś obejrzeć to najpierw uruchamia się reklama a po niej wyskakuje komunikat "materiał jest niedostępny". Takie problemy są praktycznie na wszystkich materiałach wideo na tvn24. Dodam że problem ten występuje tylko na Maxthon i Nitro. Na Mozilli, Operze problem ten nie występuje. Wkurza mnie to bo gdy chcę obejrzeć jakiś materiał to muszę przechodzić na operę. Co jest nie tak? Ktoś się orientuje? 

Pozdrawiam.

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, nd022 said:

Witam. Od jakiegoś czasu zauważyłem że na niektórych stronach nie można oglądać materiałów wideo. Gdy chcę coś obejrzeć to najpierw uruchamia się reklama a po niej wyskakuje komunikat "materiał jest niedostępny". Takie problemy są praktycznie na wszystkich materiałach wideo na tvn24. Dodam że problem ten występuje tylko na Maxthon i Nitro. Na Mozilli, Operze problem ten nie występuje. Wkurza mnie to bo gdy chcę obejrzeć jakiś materiał to muszę przechodzić na operę. Co jest nie tak? Ktoś się orientuje? 

Pozdrawiam.

 

 

Używaj funkcji Szukaj/ Search!

http://forum.maxthon.com/index.php?/topic/20133-maxthon-49-błędy-i-problemy/&page=6

Błąd spowodowany (najprawdopodobniej) przez przestarzały silnik Blink, z którego Maxthon korzysta.

Na chwilę obecną jedynym rozwiązaniem zostaje korzystanie z innej przeglądarki.

 

Link to comment
Share on other sites

  • magg locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.