Pasek ulubionych w jedenj kolumnie


many111

Recommended Posts

1 hour ago, many111 said:

Witam jak ustawić pasek ulubionych  w jedenj kolumnie a nie w kilku ? Posiadam Mahthona 4.4.8.100

Używasz jakiejś zmodyfikowanej skórki?

Domyślną i jedyną opcją jest wyświetlanie paska ulubionych w "jednej kolumnie".

Możesz zamieścić jakiegoś screena jak to wygląda u Ciebie?

Bez tytułu.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak jak na twoim obrazku te co widać mam obok siebie, ale jak rozwinę ich więcej tymi strzałkami po prawej stronie to ulubione zakładki układają mi się w kolumnach obok siebie i zajmują mi cały ekram monitora. Jak chcę aby były w jednej kolumnie przesuwane do dołu ?. 

 

Skórkę mam standardową. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, many111 said:

Dokładnie tak jak na twoim obrazku te co widać mam obok siebie, ale jak rozwinę ich więcej tymi strzałkami po prawej stronie to ulubione zakładki układają mi się w kolumnach obok siebie i zajmują mi cały ekram monitora. Jak chcę aby były w jednej kolumnie przesuwane do dołu ?. 

 

Skórkę mam standardową. 

http://extension.maxthon.com/detail/index.php?view_id=1026&category_id= 

Notatka20160223144255.png

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, many111 said:

Dokładnie tak jak na twoim obrazku te co widać mam obok siebie, ale jak rozwinę ich więcej tymi strzałkami po prawej stronie to ulubione zakładki układają mi się w kolumnach obok siebie i zajmują mi cały ekram monitora. Jak chcę aby były w jednej kolumnie przesuwane do dołu ?. 

 

Skórkę mam standardową. 

Nie jestem pewien, czy nawet po modyfikacji skórki, byłoby coś takiego możliwe.

Absolutnie wiem co masz na myśli - Firefox wyświetla ulubione w jednej kolumnie.

Osobiście - może nie mam za wiele ulubionych/ używam folderów do ich segregacji/ nie używam paska ulubionych - i to tylko moja opinia, uważam, że opcja z kilkoma kolumnami jest znacznie wygodniejsza/ czytelniejsza, od przewijania niekończącej się listy w dół. To jedna sprawa.

Następnie - nawet jeśli ulubione zasłaniają Tobie cały ekran- nie bardzo rozumiem, co by się zmieniło gdyby ulubione występowały w formie jednej kolumny? I tak byłbyś skupiony na poszukiwaniu danej zakładki na liście a nie na tym co akurat jest wyświetlane na innej części ekranu...Ale to tylko moje spostrzeżenia.

Fakt faktem - może powinna istnieć opcja, dająca wybór użytkownikowi, jak wyświetlać ulubione na pasku.

 

Bez tytułu.jpg

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, m▲gg said:

Nie jestem pewien, czy nawet po modyfikacji skórki, byłoby coś takiego możliwe.

Absolutnie wiem co masz na myśli - Firefox wyświetla ulubione w jednej kolumnie.

Osobiście - może nie mam za wiele ulubionych/ używam folderów do ich segregacji/ nie używam paska ulubionych - i to tylko moja opinia, uważam, że opcja z kilkoma kolumnami jest znacznie wygodniejsza/ czytelniejsza, od przewijania niekończącej się listy w dół. To jedna sprawa.

Następnie - nawet jeśli ulubione zasłaniają Tobie cały ekran- nie bardzo rozumiem, co by się zmieniło gdyby ulubione występowały w formie jednej kolumny? I tak byłbyś skupiony na poszukiwaniu danej zakładki na liście a nie na tym co akurat jest wyświetlane na innej części ekranu...Ale to tylko moje spostrzeżenia.

Fakt faktem - może powinna istnieć opcja, dająca wybór użytkownikowi, jak wyświetlać ulubione na pasku.

 

Bez tytułu.jpg

w100% się z tobą zgadzam pamiętam że kiedyś maxthon rozwijał dwie równoległe wersje przeglądarki i w jednej z nich była taka opcja 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.