ochrona haseł


john doe

Recommended Posts

jak to jest w maxthonie z ochroną haseł testuję przeglądarkę aurora browser importuje zakładki z pliku html wchodzę na strony outlook,facebook i przecieram oczy ze zdziwienia gdyż jestem zalogowany co to jest za ochrona że aurora pobiera z mx hasła bez mojej wiedzy 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, warmiak42 said:

jak to jest w maxthonie z ochroną haseł testuję przeglądarkę aurora browser importuje zakładki z pliku html wchodzę na strony outlook,facebook i przecieram oczy ze zdziwienia gdyż jestem zalogowany co to jest za ochrona że aurora pobiera z mx hasła bez mojej wiedzy 

Co za bzdury opowiadasz! 

W pliku html z ulubionymi są tylko adresy stron, które dodałeś.

Aurora domyślnie nie ma ustawionego czyszczenia plików cookies, np. przy wyjściu.

Logowałeś się wcześniej do tych serwisów na Aurorze i dlatego ta przeglądarka zapamiętała Twoje loginy.

Błagam, nie proś, żebym zrobił kolejny filmik, który udowodni Tobie, w jak wielkim jesteś błędzie.

Bez tytułu.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sprawdź, czy te same ulubione nie  obecne na swoim koncieGości i w innych przeglądarkach.

Moje hasło facebook został nabyty bez importowania nic zMaxthon, wyobrażam sobie z IE

Check that those same favorites are not present in your guest account and in other browsers.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, magg said:

Co za bzdury opowiadasz! 

W pliku html z ulubionymi są tylko adresy stron, które dodałeś.

Aurora domyślnie nie ma ustawionego czyszczenia plików cookies, np. przy wyjściu.

Logowałeś się wcześniej do tych serwisów na Aurorze i dlatego ta przeglądarka zapamiętała Twoje loginy.

Błagam, nie proś, żebym zrobił kolejny filmik, który udowodni Tobie, w jak wielkim jesteś błędzie.

Bez tytułu.jpg

jakiś kosmos z aurora browser(chronologicznie krok po kroku) usunąłem cookies i całą resztę wylogowałem się odpaliłem system ninja,wise care 365,odinstalowałem przeglądarkę zaznaczyłem żeby usunęła historię,zakładki itd.zainstalowałem od nowa przeglądarkę dodałem zakładki z pliku html sprawdziłem na outlook.com nie jestem zalogowany myślę po problemie nic bardziej mylnego wyłączam kompa za 1h odpalam browser wchodzą w\w stronę i co jestem zalogowany help co z tym zrobić spotkał się ktoś z takim problemem edit.nadmienię że mam zainstalowanych kilka przeglądarek na jednym kompie na wszystkich te same zakładki a problem występuje tylko na tej jednej

Link to comment
Share on other sites

Z hasłami w Maxthon czasem są różne dziwne rzeczy. Np USOSweb, czyli elektroniczny portal dla studentów i pracowników Uniwersytetu Warszawskiego. Moi rodzice tam pracują i czasem im pomagam. Mają Maxthona i jak jedna osoba się zaloguje i kliknie wyloguj, to po kliknięciu "zaloguj", system automatycznie loguje na wylogowane konto. Chrome, ani Firefox nie robią takich numerów. W Maxthon trzeba usuwać cookies... 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, slawomirro said:

Z hasłami w Maxthon czasem są różne dziwne rzeczy. Np USOSweb, czyli elektroniczny portal dla studentów i pracowników Uniwersytetu Warszawskiego. Moi rodzice tam pracują i czasem im pomagam. Mają Maxthona i jak jedna osoba się zaloguje i kliknie wyloguj, to po kliknięciu "zaloguj", system automatycznie loguje na wylogowane konto. Chrome, ani Firefox nie robią takich numerów. W Maxthon trzeba usuwać cookies... 

nic to nie dało wylogowałem się w mx z outlook.com wywaliłem cookies i całą resztę za jakiś czas zaglądam do aurora i jestem zalogowany w maxthonie można usunąć zapisane hasła a w aurora nie widzę takiej opcji 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, warmiak42 said:

nic to nie dało wylogowałem się w mx z outlook.com wywaliłem cookies i całą resztę za jakiś czas zaglądam do aurora i jestem zalogowany w maxthonie można usunąć zapisane hasła a w aurora nie widzę takiej opcji 

 

Bez tytułu.png

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, magg said:

 

Bez tytułu.png

nic to nie dało w tych opcjach które zaznaczyłeś nie nie ma zapisanego żadnego hasła odznaczyłem enable magic fill wyczyściłem cookies i nic zaczynam już podejrzewać że maxthona i aurora (robią)ci sami ludzie i przeglądarki wymieniają się hasłami 

Link to comment
Share on other sites

Just now, warmiak42 said:

nic to nie dało w tych opcjach które zaznaczyłeś nie nie ma zapisanego żadnego hasła odznaczyłem enable magic fill wyczyściłem cookies i nic zaczynam już podejrzewać że maxthona i aurora (robią)ci sami ludzie i przeglądarki wymieniają się hasłami 

Mylisz się - nie "robią" ci sami ludzie.

Aurora jest z Brazylii. 

Kiedy testowałem tą przeglądarkę i logowałem się z niej chociażby na to forum to nie miałem problemu opisywanego przez Ciebie.

Dokładniej będę mógł to sprawdzić w poniedziałek.

W międzyczasie sprawdź, czy Aurora "przechwytuje" hasła z innych przeglądarek. Zapisz jakieś nowe hasło np. w IE i sprawdź zachowanie Aurory.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.