Problem z Maxthonem - nie ma obrazu w filmikach z TVN24


lysyn

Recommended Posts

Mam problem z Maxthonem. 

1. Po otworzeniu strony przegladarka przycina się (przywiesza na chwilę nie na każdej stronie) i nie moiżna nic przewinąc np. onet.pl, Tokfm. Trzeba pooczekać kilkanaściue sekund i jest ok. 

2. Nie ma obrazu w filmikach z Tvn 24, Tokfm.pl - głos jest

Wyłączyłem ABP i jest to samo.. Na Edge działa wszystko płynnie, filmiki działaja ok.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, lysyn said:

Mam problem z Maxthonem. 

1. Po otworzeniu strony przegladarka przycina się (przywiesza na chwilę nie na każdej stronie) i nie moiżna nic przewinąc np. onet.pl, Tokfm. Trzeba pooczekać kilkanaściue sekund i jest ok. 

2. Nie ma obrazu w filmikach z Tvn 24, Tokfm.pl - głos jest

Wyłączyłem ABP i jest to samo.. Na Edge działa wszystko płynnie, filmiki działaja ok.

 

Jaka wersja przeglądarki?!

Jak mam już się domyślać to pewnie 4.9... Na dodatek pewnie jeszcze masz Geforce-a.

Jeśli tak - problem znany lecz nie wiadomo kiedy zostanie rozwiązany. Niestety...

 

 

Link to comment
Share on other sites

On Sat Dec 26 2015 19:33:03 GMT+0100 (Środkowoeuropejski czas, magg said:

Jaka wersja przeglądarki?!

Jak mam już się domyślać to pewnie 4.9... Na dodatek pewnie jeszcze masz Geforce-a.

Jeśli tak - problem znany lecz nie wiadomo kiedy zostanie rozwiązany. Niestety...

 

 

zauważyłem problem na tvn24.pl(jak zwykle zakładam że występuje tylko u mnie) jeżeli chcę obejrzeć film i mam ustawione automatyczne ładowanie trybu łatwego czytania  (nagranie 1) to są przycinki i dźwięk nakłada się na dźwięk a gdy automatyczne ładowanie jest wyłączone to wszystko jest ok 

Nagywanie__1.mp4

Link to comment
Share on other sites

On 27.12.2015 at 11:44 PM, warmiak42 said:

zauważyłem problem na tvn24.pl(jak zwykle zakładam że występuje tylko u mnie) jeżeli chcę obejrzeć film i mam ustawione automatyczne ładowanie trybu łatwego czytania  (nagranie 1) to są przycinki i dźwięk nakłada się na dźwięk a gdy automatyczne ładowanie jest wyłączone to wszystko jest ok 

Nagywanie__1.mp4

Czy w wersji 4.8 Maxthona wszystko działało bezproblemowo?

Jeśli tak to odpuść sobie na razie/ na zawsze wersje 4.9. Sam widzisz, że sprawia same problemy.

Zresztą, odpowiedziałem Tobie już w poprzednim wątku http://forum.maxthon.com/index.php?/topic/8200-tryb-latwego-czytania/#comment-95149 jak to wygląda.

Najwyraźniej mało użytkowników korzysta z trybu Łatwego Czytania, nikt nie zgłasza błędów i takie są skutki.

Chcesz coś zdziałać? Pisz, zgłaszaj błędy również na Forum głównym.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, magg said:

Czy w wersji 4.8 Maxthona wszystko działało bezproblemowo?

Jeśli tak to odpuść sobie na razie/ na zawsze wersje 4.9. Sam widisz, że sprawia same problemy.

Zresztą, odpowiedziałem Tobie już w poprzednim wątku http://forum.maxthon.com/index.php?/topic/8200-tryb-latwego-czytania/#comment-95149 jak to wygląda.

Najwyraźniej mało użytkowników korzysta z trybu Łatwego Czytania, nikt nie zgłasza błędów i takie są skutki.

Chcesz coś zdziałać? Pisz, zgłaszaj błędy również na Forum głównym.

problem dotyczy 4.8,jeśli chodzi o 4,9 to nie będę jej instalował puki co poczekam na stabilną wersję wolną od wad/?edit.dlaczego używam maxthona a nie innej przeglądarki po pierwsze tryb łatwego czytania a konkretnie że można go ustawić tak żeby ładował się automatycznie(w innych przeglądarkach trzeba klikać za każdym razem w odpowiednią ikonę(clearly)druga rzecz wysoce konfigurowalne gesty myszy bez tych dwóch rzeczy nie wyobrażam sobie porządnej przeglądarki i dlatego twierdzę iż maxthon jest number 1 nie bez wad co jest oczywistą oczywistością rzecz jasna 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, warmiak42 said:

problem dotyczy 4.8,jeśli chodzi o 4,9 to nie będę jej instalował puki co poczekam na stabilną wersję wolną od wad/?edit.dlaczego używam maxthona a nie innej przeglądarki po pierwsze tryb łatwego czytania a konkretnie że można go ustawić tak żeby ładował się automatycznie(w innych przeglądarkach trzeba klikać za każdym razem w odpowiednią ikonę(clearly)druga rzecz wysoce konfigurowalne gesty myszy bez tych dwóch rzeczy nie wyobrażam sobie porządnej przeglądarki i dlatego twierdzę iż maxthon jest number 1 nie bez wad co jest oczywistą oczywistością rzecz jasna 

Nie jest bez wad,też używam ale powoli będę się przesiadał na  Yandex .U mnie 4.9 nie zadomowiła się na długo,zostałem przy 4.8.

 

Link to comment
Share on other sites

On Tue Dec 29 2015 09:32:56 GMT+0100 (Środkowoeuropejski czas, warmiak42 said:

problem dotyczy 4.8,jeśli chodzi o 4,9 to nie będę jej instalował puki co poczekam na stabilną wersję wolną od wad/?edit.dlaczego używam maxthona a nie innej przeglądarki po pierwsze tryb łatwego czytania a konkretnie że można go ustawić tak żeby ładował się automatycznie(w innych przeglądarkach trzeba klikać za każdym razem w odpowiednią ikonę(clearly)druga rzecz wysoce konfigurowalne gesty myszy bez tych dwóch rzeczy nie wyobrażam sobie porządnej przeglądarki i dlatego twierdzę iż maxthon jest number 1 nie bez wad co jest oczywistą oczywistością rzecz jasna 

Na chwilę obecną możesz się zainteresować tym rozszerzeniem http://extension.maxthon.com/detail/index.php?view_id=2915&category_id= jako chwilowa alternatywa dla Trybu Czytania.

Na pocieszenie mogę zdradzić dwie informacje - w nowej "wewnętrznej" wersji 4.9( w końcu) działa wyświetlanie filmików na kartach Geforce; problemy z Trybem Łatwego Czytania pojawiają się na wielu stronach i są zgłaszane przez więcej osób - więc może coś się ruszy w tym temacie.

EDIT: Do przeglądania Interii możesz wykorzystać również proste rozszerzenie mojego autorstwa.  Addon nie działa w wersjach 4.9:mdr:... bo po co... Widzę, że twórcy zamiast przywracać brakujące funkcje, kastrują Maxthona jeszcze bardziej. Brak słów...

Interia.mxaddon

Bez tytułu.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.