Maxthon online


Jerzy

Recommended Posts

WItam!

Mam pytanie jak mogę ustawienia przeglądarki zapisać by mieć również ofline?

Mam kilka podzielonych kart z ustawionymi stronami.

Po rozłączeniu z kontem wszystkie znikają.

Czy można je jakoś zapisać (na koncie nie ich też nie widzę).

Proszę o pomoc.

Jerzy

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jerzy said:

WItam!

Mam pytanie jak mogę ustawienia przeglądarki zapisać by mieć również ofline?

Mam kilka podzielonych kart z ustawionymi stronami.

Po rozłączeniu z kontem wszystkie znikają.

Czy można je jakoś zapisać (na koncie nie ich też nie widzę).

Proszę o pomoc.

Jerzy

Jakiej wersji Maxthona używasz obecnie ?

Czy jest to wersja instalacyjna czy portable?

Wszystkie Twoje ustawienia, ulubione itd. są synchronizowane z Chmurą, jeśli tylko używasz/ logujesz się przez Maxthon Passport.

Lokalnie swoje ustawienia znajdziesz w : C:\Users\Twoja nazwa użytkownika Windows\AppData\Roaming\Maxthon3\Users\Twoja nazwa użytkownika Maxthona.

W wersji portable : Ścieżka wypakowania przeglądarki, np ''C:''\MaxthonPortable\UserData\Users\Twoja nazwa użytkownika Maxthona.

 

 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, magg said:

Jakiej wersji Maxthona używasz obecnie ?

Czy jest to wersja instalacyjna czy portable?

Wszystkie Twoje ustawienia, ulubione itd. są synchronizowane z Chmurą, jeśli tylko używasz/ logujesz się przez Maxthon Passport.

Lokalnie swoje ustawienia znajdziesz w : C:\Users\Twoja nazwa użytkownika Windows\AppData\Roaming\Maxthon3\Users\Twoja nazwa użytkownika Maxthona.

W wersji portable : Ścieżka wypakowania przeglądarki, np ''C:''\MaxthonPortable\UserData\Users\Twoja nazwa użytkownika Maxthona.

 

 

Witam. 

Desktopowa wersja 4.4.7.3000

Windows 7 64bit.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Jerzy said:

Mam kilka podzielonych kart z ustawionymi stronami.

Po rozłączeniu z kontem wszystkie znikają.

Mógłbyś wyjaśnić co masz dokładnie na myśli?

Bo niestety nie bardzo rozumiem i nie wiem jak Ci pomóc...

Chodzi Tobie o Quick Access (patrz screen)?

''Po rozłączeniu z kontem" masz na myśli wylogowanie się z Maxthon Passport?

Jeśli tak- to wtedy nie dziw się, że "znikają" wszystkie Twoje ustawienia itd.

Maxthon po wylogowaniu z Twojego konta przechodzi na konto "Gość".

Tak przy okazji- możesz spróbować uaktualnić MX do najnowszej wersji http://forum.maxthon.com/index.php?/topic/17794-maxthon-cloud-browser-for-windows-v4481000-officially-released/.

I prosiłbym Ciebie o więcej szczegółów dotyczących Twoich problemów.

Również pozdrawiam.

MaxthonSnap20151207145116.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, magg said:

Mógłbyś wyjaśnić co masz dokładnie na myśli?

Bo niestety nie bardzo rozumiem i nie wiem jak Ci pomóc...

Chodzi Tobie o Quick Access (patrz screen)?

''Po rozłączeniu z kontem" masz na myśli wylogowanie się z Maxthon Passport?

Jeśli tak- to wtedy nie dziw się, że "znikają" wszystkie Twoje ustawienia itd.

Maxthon po wylogowaniu z Twojego konta przechodzi na konto "Gość".

Tak przy okazji- możesz spróbować uaktualnić MX do najnowszej wersji http://forum.maxthon.com/index.php?/topic/17794-maxthon-cloud-browser-for-windows-v4481000-officially-released/.

I prosiłbym Ciebie o więcej szczegółów dotyczących Twoich problemów.

Również pozdrawiam.

MaxthonSnap20151207145116.png

Tak chodzi o quick access - mam poustawiane jak w Operze którą używałem poprzednio.

Tak - po rozłączeniu się z  Maxthon Passport.

Czy jest możliwość by ustawienia pozostały - niekiedy pracuję bez dostępu do internetu.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Jerzy said:

Tak chodzi o quick access - mam poustawiane jak w Operze którą używałem poprzednio.

Tak - po rozłączeniu się z  Maxthon Passport.

Czy jest możliwość by ustawienia pozostały - niekiedy pracuję bez dostępu do internetu.

Pozdrawiam

Zaznacz opcję pokazaną na screenie.

Dzięki temu będziesz miał swoje ustawienia nawet wtedy, kiedy chwilowo nie masz dostępu do internetu.

Oczywiście wcześniej, chociaż przez moment musisz posiadać aktywne połączenie internetowe, żeby Maxthon zsynchronizował się z Chmurą.

Ew. pozostaje kopiowanie/ wklejanie elementów podanych przeze mnie w jednym z poprzednich postów.

Bez tytułu.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Jerzy said:

Tak chodzi o quick access - mam poustawiane jak w Operze którą używałem poprzednio.

Tak - po rozłączeniu się z  Maxthon Passport.

Czy jest możliwość by ustawienia pozostały - niekiedy pracuję bez dostępu do internetu.

Pozdrawiam

Ułożenie pod siebie trwa pewien czas - jak zalogowałem się na Maxthon Passport z innego komputera - wyczyściło mi wszystkie dane.

Nie chcę dopuścić by tak się stało następnym razem (mam 3 komputery). Czy można wszystkie ustawienia z internetu zachować w czasie pracy offline ?

Pozdrawiam

Jerzy

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Jerzy said:

Ułożenie pod siebie trwa pewien czas - jak zalogowałem się na Maxthon Passport z innego komputera - wyczyściło mi wszystkie dane.

Nie chcę dopuścić by tak się stało następnym razem (mam 3 komputery). Czy można wszystkie ustawienia z internetu zachować w czasie pracy offline ?

Pozdrawiam

Jerzy

Na drugim komputerze właśnie wczoraj (z czystą przeglądarką) zaznaczyłem własnie tą opcje, a po zalogowaniu się głównym komputerem wyczyściło mi poustawiane skróty.

Pozdrawiam

Jerzy

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Jerzy said:

Ułożenie pod siebie trwa pewien czas - jak zalogowałem się na Maxthon Passport z innego komputera - wyczyściło mi wszystkie dane.

Nie chcę dopuścić by tak się stało następnym razem (mam 3 komputery). Czy można wszystkie ustawienia z internetu zachować w czasie pracy offline ?

Pozdrawiam

Jerzy

Wszystkie opcje dotyczące synchronizacji znajdziesz w ustawieniach Maxthona- patrz screen.

Zaloguj się do swojego Mx Passport, poustawiaj wszystko po swojemu, wykonaj synchronizację (nawet ręcznie dla pewności).

Na innym komputerze uruchom Maxthona, zaloguj się na swoim koncie, poczekaj aż wszystko się zsynchronizuje, ew. wymuś ręcznie synchronizację (także na screenie).

Po pomyślnym zsynchronizowaniu nie potrzebujesz już aktywnego połączenia z internetem- tylko na czas synchronizacji wymagane jest bycie Online.

Innej opcji  nie ma- ew. kopiowanie plików z AppData albo używanie wersji portable.

Osobiście nie rozumiem za bardzo idei używania przeglądarki internetowej offline...

Bez tytułu.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, magg said:

Wszystkie opcje dotyczące synchronizacji znajdziesz w ustawieniach Maxthona- patrz screen.

Zaloguj się do swojego Mx Passport, poustawiaj wszystko po swojemu, wykonaj synchronizację (nawet ręcznie dla pewności).

Na innym komputerze uruchom Maxthona, zaloguj się na swoim koncie, poczekaj aż wszystko się zsynchronizuje, ew. wymuś ręcznie synchronizację (także na screenie).

Po pomyślnym zsynchronizowaniu nie potrzebujesz już aktywnego połączenia z internetem- tylko na czas synchronizacji wymagane jest bycie Online.

Innej opcji  nie ma- ew. kopiowanie plików z AppData albo używanie wersji portable.

Osobiście nie rozumiem za bardzo idei używania przeglądarki internetowej offline...

Bez tytułu.jpg

Dzięki!

Robię próbę.

Pozdrawiam

Jerzy

Link to comment
Share on other sites

Witam ponownie.

Czy po synchronizacji innego komputera z Maxthon Passport można ściągnąć z chmury ustawienia nie tracąc ich (na wersję portable lub inny komputer)?

Jak poprzednio zsynchronizowałem inną przeglądarkę MX z chmurą to całkowicie wyczyściła mi ustawienia.

Pozdrawiam

Jerzy

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Jerzy said:

Witam ponownie.

Czy po synchronizacji innego komputera z Maxthon Passport można ściągnąć z chmury ustawienia nie tracąc ich (na wersję portable lub inny komputer)?

Jak poprzednio zsynchronizowałem inną przeglądarkę MX z chmurą to całkowicie wyczyściła mi ustawienia.

Pozdrawiam

Jerzy

Innych opcji niż podawałem w poprzednich postach nie ma.

Musisz coś źle robić.

Opisz proszę dokładnie krok po kroku co i jak robisz- może wtedy do czegoś dojdziemy...

Na wszystkich komputerach masz Maxthona 4/ Cloud? Nie próbujesz czasem synchronizować np. na jednym kompie MX3 na drugim Mx Cloud? 

W ostateczności- pobierz wersję portable, rozpakuj ją gdzieś, zaloguj się do Mx Passport, poustawiaj sobie wszystko,skopiuj sobie np. na pendrive i poprzenoś tak przygotowaną wersję na swoje komputery- ot cała filozofia.

Powtarzam, to jest ostateczność bo synchronizacja działa.

 

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki.

Tak się działo bo założyłem konto i go nie zweryfikowałem.

Teraz wszystko gra. Mam tylko jeszcze jedno pytanie - gdzie w Mx Passport zapisują się ustawienia.

Zanim poprzednio mi skasowało wszystkie to były w Dashboard w Mx Services.

Pozdrawiam

Jerzy

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, lechan said:

Od siebie dodam że synchronizacja w Maxthonie bardzo kuleje i działa jak chce.Magg pisałem już o tym wcześniej,u ciebie jednak wszystko działa,u innych użytkowników nie.

Pozdrawiam 

Powtórzę z poprzedniego wątku: 

"Próbowałeś uruchomić Maxthona z prawami administratora?

Sprawdź, czy Twój antywirus/ firewall/ Defender nie blokuje Maxthona.

Od siebie dodam, że na co dzień również korzystam z Win 10 i nie mam takich problemów jak tutaj opisujecie.

Nadmienić jednak muszę, że nie używam/ mam wyłączone Defender-a, windowsowy Firewall, UAC- ponieważ korzystam z Nortona.

Możliwe, że system coś blokuje komunikację Maxthona z serwerami "chmurowymi".

Dla ciekawostki podam, że ostatnio przeglądając różne fora dotyczące 10 duża grupa osób skarży się, iż po wydaniu Win 10 TH2 są problemy z aktywacją windowsa (oczywiście mówimy tu o oryginalnym kluczu :D).

Rozwiązaniem jest wyłączenie windowsowego firewalla na czas aktywacji"

 

Próbowałeś cokolwiek z tego?

Fakt, ostatnio był jakiś ogólny problem z serwerami http://forum.maxthon.com/index.php?/topic/17971-synchronization-favorites-failed/ ale nie oznacza to, że nie działa to cały czas!

Nikt (łącznie ze mną), komu zgłosiłem  wasze problemy z synchronizacją nie może potwierdzić/ powtórzyć tych błędów- niestety.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jerzy said:

Wielkie dzięki.

Tak się działo bo założyłem konto i go nie zweryfikowałem.

Teraz wszystko gra. Mam tylko jeszcze jedno pytanie - gdzie w Mx Passport zapisują się ustawienia.

Zanim poprzednio mi skasowało wszystkie to były w Dashboard w Mx Services.

Pozdrawiam

Jerzy

Nie wiem, czy dobrze Cię rozumiem...znowu:wink:

Wszystkie ustawienia przeglądarki, Quick Access-a, ulubione itd. zapisane są w Chmurze, do której nie ma/ masz dostępu jako tako.

Możesz tylko z niej zsynchronizować dane.

W Mx Passport co najwyżej masz dostęp do swoich ulubionych zapisanych online, ustawień konta, zarządzania połączonymi urządzeniami http://my.maxthon.com/index.html

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, magg said:

Nie wiem, czy dobrze Cię rozumiem...znowu:wink:

Wszystkie ustawienia przeglądarki, Quick Access-a, ulubione itd. zapisane są w Chmurze, do której nie ma/ masz dostępu jako tako.

Możesz tylko z niej zsynchronizować dane.

W Mx Passport co najwyżej masz dostęp do swoich ulubionych zapisanych online, ustawień konta, zarządzania połączonymi urządzeniami http://my.maxthon.com/index.html

To inaczej.

Czy można synchronizować w obie strony - tzn. np. z komputera "1" zapisać dane w Mx Passport i synchronizując "2" komputer z czystą przeglądarką w której zapisać wszystkie ustawienia z konta?

Co będzie jeżeli zsynchronizuję komputer z innymi ustawieniami Mx - czy zostaną te stare, czy zostaną zamienione na ostatnią synchronizację?

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, magg said:

Powtórzę z poprzedniego wątku: 

"Próbowałeś uruchomić Maxthona z prawami administratora?

Sprawdź, czy Twój antywirus/ firewall/ Defender nie blokuje Maxthona.

Od siebie dodam, że na co dzień również korzystam z Win 10 i nie mam takich problemów jak tutaj opisujecie.

Nadmienić jednak muszę, że nie używam/ mam wyłączone Defender-a, windowsowy Firewall, UAC- ponieważ korzystam z Nortona.

Możliwe, że system coś blokuje komunikację Maxthona z serwerami "chmurowymi".

Dla ciekawostki podam, że ostatnio przeglądając różne fora dotyczące 10 duża grupa osób skarży się, iż po wydaniu Win 10 TH2 są problemy z aktywacją windowsa (oczywiście mówimy tu o oryginalnym kluczu :D).

Rozwiązaniem jest wyłączenie windowsowego firewalla na czas aktywacji"

 

Próbowałeś cokolwiek z tego?

Fakt, ostatnio był jakiś ogólny problem z serwerami http://forum.maxthon.com/index.php?/topic/17971-synchronization-favorites-failed/ ale nie oznacza to, że nie działa to cały czas!

Nikt (łącznie ze mną), komu zgłosiłem  wasze problemy z synchronizacją nie może potwierdzić/ powtórzyć tych błędów- niestety.

 

Ja nie mowie tylko o Polskim forum, użytkownicy zgłaszają błędy w działaniu chmury.Tak próbowałem i nic to nie daje kolego,ja już sie przyzwyczaiłem do takiego działania tej przeglądarki :) 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, lechan said:

Ja nie mowie tylko o Polskim forum, użytkownicy zgłaszają błędy w działaniu chmury.Tak próbowałem i nic to nie daje kolego,ja już sie przyzwyczaiłem do takiego działania tej przeglądarki :) 

Synchronizacja działa jak najbardziej!

Po prostu chcę wiedzieć co się stanie jeżeli z Mx Passport zsynchronizuję "pierwszy" komputer z moimi ustawieniami, a po jakimś czasie zaloguję się na Mx Passport z innego komputera gdzie Maxthon ma inne ustawienia (czy na 2 komputerze zmienią się ustawienia na te i chmury czy odwrotnie - ustawienia z drugiego komputera zamienią te w chmurze?

Wydaje mi się że prościej zapytać już nie można.

Pozdrawiam

Jerzy

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Jerzy said:

Synchronizacja działa jak najbardziej!

Po prostu chcę wiedzieć co się stanie jeżeli z Mx Passport zsynchronizuję "pierwszy" komputer z moimi ustawieniami, a po jakimś czasie zaloguję się na Mx Passport z innego komputera gdzie Maxthon ma inne ustawienia (czy na 2 komputerze zmienią się ustawienia na te i chmury czy odwrotnie - ustawienia z drugiego komputera zamienią te w chmurze?

Wydaje mi się że prościej zapytać już nie można.

Pozdrawiam

Jerzy

Czyli cały czas pytasz o to samo:titter: a ja jedynie mogę Tobie powtórzyć również to samo, co napisałem wcześniej.

Żeby uniknąć jakiś problematycznych sytuacji:

Komp#1(bazowy)- logujesz się na swój Mx Passport, ustawiasz po swojemu itd., na wszelki wypadek wymuś synchronizację ręcznie.

Komp#2-najlepiej odinstaluj Maxthona całkowicie usuwając wszelkie dane użytkownika, zainstaluj go ponownie, zaloguj się na swoje Mx Passport (to samo! co na komputerze nr.1), przeglądarka pobierze z Chmury ustawienia itd.

To chyba najprostszy sposób obecnie aby uniknąć problemów jakich doświadczasz.

W Mx Passport nie istnieje coś takiego jak różne konfiguracje Maxthona przypisane do jednego konta.

Jak już napisałem- u mnie synchronizacja działa prawidłowo.

Nie mam pojęcia z czego wynikają wasze problemy- przykro mi.

Na tyle ile mogę staram się wam pomóc.

Dlatego zaproponowałem Tobie tak radykalne i trochę czasochłonne środki- nie chciałbym po raz kolejny usłyszeć/ przeczytać, że idealizuje Maxthona, który działa bezproblemowo...

Tak nie jest...

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, magg said:

Czyli cały czas pytasz o to samo:titter: a ja jedynie mogę Tobie powtórzyć również to samo, co napisałem wcześniej.

Żeby uniknąć jakiś problematycznych sytuacji:

Komp#1(bazowy)- logujesz się na swój Mx Passport, ustawiasz po swojemu itd., na wszelki wypadek wymuś synchronizację ręcznie.

Komp#2-najlepiej odinstaluj Maxthona całkowicie usuwając wszelkie dane użytkownika, zainstaluj go ponownie, zaloguj się na swoje Mx Passport (to samo! co na komputerze nr.1), przeglądarka pobierze z Chmury ustawienia itd.

To chyba najprostszy sposób obecnie aby uniknąć problemów jakich doświadczasz.

W Mx Passport nie istnieje coś takiego jak różne konfiguracje Maxthona przypisane do jednego konta.

Jak już napisałem- u mnie synchronizacja działa prawidłowo.

Nie mam pojęcia z czego wynikają wasze problemy- przykro mi.

Na tyle ile mogę staram się wam pomóc.

Dlatego zaproponowałem Tobie tak radykalne i trochę czasochłonne środki- nie chciałbym po raz kolejny usłyszeć/ przeczytać, że idealizuje Maxthona, który działa bezproblemowo...

Tak nie jest...

 

 

Dzięki.

Właśnie o to chodziło

" Komp#2-najlepiej odinstaluj Maxthona całkowicie usuwając wszelkie dane użytkownika, zainstaluj go ponownie, zaloguj się na swoje Mx Passport (to samo! co na komputerze nr.1), przeglądarka pobierze z Chmury ustawienia itd. "

Muszę mieć czystego Maxthona by nie "pomajgać" ustawień.

Pozdrawiam

Jerzy

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerzy said:

 

Muszę mieć czystego Maxthona by nie "pomajgać" ustawień.

 

Najlepiej by było :p.

Dzięki temu obejdzie się bez Twoich nerwów- będziesz miał pewność, że zsynchronizują się odpowiednie dla Ciebie ustawienia.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, magg said:

Najlepiej by było :p.

Dzięki temu obejdzie się bez Twoich nerwów- będziesz miał pewność, że zsynchronizują się odpowiednie dla Ciebie ustawienia.

Jeszcze raz dziękuję.

Denerwowałem sie trochę bo po poprzednim połączeniu z kontem (mam zainstalowanego Mx na tablecie z windows 10) wyczyściło mi ustawienia.

Ale myślę że już będzie ok.

Pozdrawiam

Jerzy

Link to comment
Share on other sites

  • magg featured this topic
2 hours ago, lechan said:

Ja nie mowie tylko o Polskim forum, użytkownicy zgłaszają błędy w działaniu chmury.Tak próbowałem i nic to nie daje kolego,ja już sie przyzwyczaiłem do takiego działania tej przeglądarki :) 

Rozumiem, że nadal masz problemy z synchronizacją tylko zapisanych haseł?

I masz na myśli synchronizowanie pomiędzy windowsowymi wersjami Maxthona z tym samym kontem MX Passport?

Mógłbyś wykonać dla mnie/ siebie parę testów?

Skopiuj plik  MagicFill2.dat  z następującej lokalizacji  C:\Users\nazwa użytkownika\AppData\Roaming\Maxthon3\Users\Twoja nazwa użytkownika Maxthona\MagicFill  z komputera, na którym masz "działające" hasła do komputera, na którym Maxthon nie chce zsynchronizować Magicznego Wypełniania.

Po tym działaniu zobacz, czy Twoje hasła są na miejscu.

Dla sprawdzenia- dodaj jakieś hasło, zapisz je, wyślij w Chmurę i sprawdź ponownie na innym komputerze czy synchronizacja działa.

 

Opcja druga- pobierz wersję portable Maxthona, wypakuj, nie loguj się na swoje konto Passport, załóż jakieś nowe-testowe i je zweryfikuj.

Dodaj parę jakiś haseł, zapisz je i wyślij w Chmurę.

Na drugim komputerze powtórz czynności- rozpakuj wersję portable, zaloguj się na to nowo utworzone konto i sprawdź hasła.

Sprawdzimy, czy cały czas masz problemy z synchronizacją z serwerem czy tylko coś jest "uwalone" na Twoim Mx Passport.

Daj znać jakie były wyniki.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, magg said:

Rozumiem, że nadal masz problemy z synchronizacją tylko zapisanych haseł?

I masz na myśli synchronizowanie pomiędzy windowsowymi wersjami Maxthona z tym samym kontem MX Passport?

Mógłbyś wykonać dla mnie/ siebie parę testów?

Skopiuj plik  MagicFill2.dat  z następującej lokalizacji  C:\Users\nazwa użytkownika\AppData\Roaming\Maxthon3\Users\Twoja nazwa użytkownika Maxthona\MagicFill  z komputera, na którym masz "działające" hasła do komputera, na którym Maxthon nie chce zsynchronizować Magicznego Wypełniania.

Po tym działaniu zobacz, czy Twoje hasła są na miejscu.

Dla sprawdzenia- dodaj jakieś hasło, zapisz je, wyślij w Chmurę i sprawdź ponownie na innym komputerze czy synchronizacja działa.

 

Opcja druga- pobierz wersję portable Maxthona, wypakuj, nie loguj się na swoje konto Passport, załóż jakieś nowe-testowe i je zweryfikuj.

Dodaj parę jakiś haseł, zapisz je i wyślij w Chmurę.

Na drugim komputerze powtórz czynności- rozpakuj wersję portable, zaloguj się na to nowo utworzone konto i sprawdź hasła.

Sprawdzimy, czy cały czas masz problemy z synchronizacją z serwerem czy tylko coś jest "uwalone" na Twoim Mx Passport.

Daj znać jakie były wyniki.

 

Witam!

Wszystko działa - hasła są synchronizowane.

Pytamie moje jest następujace - czy jest możliwość by jeden komputer był "nadrzędny" i tylko z niego można byłoby zmieniać ustawienia na koncie, ewentualnie czy Mx 4.4.8.1000 może pobrać z konta ustawienia i aby po wylogowaniu one zostały?

Aby ktoś inny pracujący na tym komputerze mi nie namieszał w ustawieniach.

Pozdrawiam

Jerzy

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Jerzy said:

Witam!

Wszystko działa - hasła są synchronizowane.

Pytamie moje jest następujace - czy jest możliwość by jeden komputer był "nadrzędny" i tylko z niego można byłoby zmieniać ustawienia na koncie, ewentualnie czy Mx 4.4.8.1000 może pobrać z konta ustawienia i aby po wylogowaniu one zostały?

Aby ktoś inny pracujący na tym komputerze mi nie namieszał w ustawieniach.

Pozdrawiam

Jerzy

Najprościej- utwórz inne konto dla kolejnego użytkownika lub niech ta inna osoba korzysta z konta "Gość".

Po prostu- kiedy zakończysz pracę z Maxthonem, wyloguj się ze swojego konta Passport (odznacz również opcję Autologowania).

Kolejna osoba chcąca korzystać z Maxthona albo zaloguje się na swoje własne konto (uprzednio przez Ciebie stworzone) albo będzie pracowała na koncie "Gość".

Zmiany wprowadzone na koncie "Gość" czy innym koncie Passport nie wpływają na Twoje konto (które właśnie Ci zaczęło działać i jest poustawiane tak jak powinno):)

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, magg said:

Najprościej- utwórz inne konto dla kolejnego użytkownika lub niech ta inna osoba korzysta z konta "Gość".

Po prostu- kiedy zakończysz pracę z Maxthonem, wyloguj się ze swojego konta Passport (odznacz również opcję Autologowania).

Kolejna osoba chcąca korzystać z Maxthona albo zaloguje się na swoje własne konto (uprzednio przez Ciebie stworzone) albo będzie pracowała na koncie "Gość".

Zmiany wprowadzone na koncie "Gość" czy innym koncie Passport nie wpływają na Twoje konto (które właśnie Ci zaczęło działać i jest poustawiane tak jak powinno):)

 

Następne pytanie.

Czy po wylogowaniu się z konta MX Passport przedlądarka wyglądem znowy przypomina świeżo wgrana tzn. otwierają się karty:

- maxton.com/whatsnew

i

- maxton new - Start page.

Jeżeli znów zaloguje się na konto to aby uzyskać swoje ustawienia muszę zamknąć te strony.

Myślałem że przeglądarka również na dysku zapisuje swoje ustawienia i po uruchomieniu jej (bez logowania na swoje konto MX Passport) można również pracować ze swoimi ustawieniami ?

Może robię jakiś błąd w ustawieniach?

Pozdrawiam

Jerzy

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Jerzy said:

Następne pytanie.

Czy po wylogowaniu się z konta MX Passport przedlądarka wyglądem znowy przypomina świeżo wgrana tzn. otwierają się karty:

- maxton.com/whatsnew

i

- maxton new - Start page.

Jeżeli znów zaloguje się na konto to aby uzyskać swoje ustawienia muszę zamknąć te strony.

Myślałem że przeglądarka również na dysku zapisuje swoje ustawienia i po uruchomieniu jej (bez logowania na swoje konto MX Passport) można również pracować ze swoimi ustawieniami ?

Może robię jakiś błąd w ustawieniach?

Pozdrawiam

Jerzy

Odnośnie poprzedniej wypowiedzi MAGG konto drugie założyłem i jest ok, lecz zauważyłem pod przyciskiem logowania :połącz konta".

Jak to działa - czy na jednym koncie zapisują się osobno dwa profile - czy łączą się w jeden wspólny tzw. :misz-masz ?

Jerzy

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Jerzy said:

Odnośnie poprzedniej wypowiedzi MAGG konto drugie założyłem i jest ok, lecz zauważyłem pod przyciskiem logowania :połącz konta".

Jak to działa - czy na jednym koncie zapisują się osobno dwa profile - czy łączą się w jeden wspólny tzw. :misz-masz ?

Jerzy

To ciekawe bo u siebie nic takiego nie mam .:huh:

Możesz zrobić screena jak to wygląda?

Jedyne z czym mi się kojarzy to co opisujesz to "Połączone konta" (screen).

Opcja służy do połączenia Passport z FB/ Twitterem i m.in. logowaniu się do Maxthona za pomocą loginów z wymienionych mediów socjalnych.

Bez tytułu.jpg

Link to comment
Share on other sites

Witam. 

Zrobiłem screeny i po wylogowaniu wygląda tak jak nr 1, a po otwarciu na nowo (bez logowania) screeny 2 i 3.

Nic z tego nie rozumiem.

Wg tego nie mogę pracować z przeglądarką i być wylogowany z MX Passport?

Pozdrawiam

Jerzy

Nowa karta_20151209094500.jpg

Maxthon Now- Maxthon Start Page Polska_20151209094554.jpg

Maxthon with Adblock Plus removes ads for you,clutter free_20151209094541.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.