brak mozliwości odpowiedzi na post


Paweł

Recommended Posts

Od kilku dni nie mogę odpowiadać na posty na tym forum - brak reakcji po najechaniu myszką i próbą wcisnięcia przycisku "Reply to this topic". Procedura naprawy M. nic nie dała. Na IE oraz MEdge problem nie występuje.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Cześć, Mam problem ponieważ nie mogę odpowiedać na tym forum, jedyne co mogę to napisać nowy temat. Przy próbie odpowiedzi mam tylko pole do wybrania załącznika bez możliwości napisania czegokolwiek. Problem zauważyłem jak chciałem odpisać tutaj http://forum.maxthon.com/index.php?/topic/17341-fullscreen-with-html5-youtube-issue/#comment-89628 ze względu, iż mam taki sam problem. Posiadam najnowszą wersje Maxthona

Link to comment
Share on other sites

Cześć, Mam problem ponieważ nie mogę odpowiedać na tym forum, jedyne co mogę to napisać nowy temat. Przy próbie odpowiedzi mam tylko pole do wybrania załącznika bez możliwości napisania czegokolwiek. Problem zauważyłem jak chciałem odpisać tutaj http://forum.maxthon.com/index.php?/topic/17341-fullscreen-with-html5-youtube-issue/#comment-89628 ze względu, iż mam taki sam problem. Posiadam najnowszą wersje Maxthona

Mógłbyś zamieścić screena jak to dokładnie wygląda?

2-ga rzecz- spróbuj pobrać wersję portable Maxthona, rozpakuj gdzieś i sprawdź czy problem nadal występuje.

Masz zainstalowane jakieś rozszerzenia?

Link to comment
Share on other sites

U mnie występuje ten sam problem. Wyłączenie rozszerzeń nie daje pozytywnego efektu. Jednak po wylogowaniu z profilu przeglądarki jest ok. (w tym przypadku rozszerzenia  dalej są włączone.) Nie bardzo rozumiem co powoduje mój problem.

Link to comment
Share on other sites

U mnie występuje ten sam problem. Wyłączenie rozszerzeń nie daje pozytywnego efektu. Jednak po wylogowaniu z profilu przeglądarki jest ok. (w tym przypadku rozszerzenia  dalej są włączone.) Nie bardzo rozumiem co powoduje mój problem.

Prawdopodobnie coś jest nie tak z Twoimi ustawieniami, skoro wszystko działa, kiedy wylogujesz się z Maxthon Passport.

Po wylogowaniu się- owszem, rozszerzenia są włączone- ale tylko te "domyślne"(ABP, Ulubione itd).

Więc jeśli masz zainstalowane inne rozszerzenia warto im się przyjrzeć.

W jakim trybie przeglądasz Forum- Ultra czy Retro?

Używasz jakiegoś User Agenta innego niż domyślny?

Sprawdź ustawienia kodowania, spróbuj zresetować opcję czcionki do wartości domyślnej.

Sprawdź w ustawieniach Zaawansowanych pod "Wtyczki i ciasteczka" czy masz zaznaczone wszystkie 3 opcje.

 

Link to comment
Share on other sites

  • magg featured and unfeatured this topic
  • magg featured this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.