Przycina dźwięk w YouTube na Windows 10


bos_kg

Recommended Posts

Hej mam problem mam 2 dzień po aktualizacji z Windows 7 do wersji 10 i Przycina dźwięk w YouTube na Windows 10 sprawdzałem w operze i było ok nawet na przeglądarce Windowsa 10 jest ok głos a maxthon przycina głos

Przeinstaluj/ zaktualizuj Maxthona, zaktualizuj sterowniki do dźwięku.

W jakim trybie uruchamiasz Youtube- Retro czy Ultra?

Wyłącz wszystkie rozszerzenia i sprawdź ponownie.

Sprawdź czy Youtube korzysta z Flasha czy HTML-a 5.

Link to comment
Share on other sites

Więc tak mam przeglądarkę wersja v4.4.6.100 podaje ze naj nowsza wersja  ja po aktualizacji Windows 10 3 dzień jestem a  nie mogę sterownika dźwięku przeinstalować ponieważ jeszcze na Windows 10 nie ma pod samsunga rv510 sterowników a podaje ze YouTube korzysta z procy internet explorera nie podaje nigdzie jaki tryb jest czy Retro czy Ultra nie korzystam z rozszerzeń w maxthonie jest standardowy jak o instalacji  podejrzewam ze YouTube korzysta z Flasha   przyznam się nie wiem jak to sprawdzić dokładnie 

Link to comment
Share on other sites

Więc tak mam przeglądarkę wersja v4.4.6.100 podaje ze naj nowsza wersja  ja po aktualizacji Windows 10 3 dzień jestem a  nie mogę sterownika dźwięku przeinstalować ponieważ jeszcze na Windows 10 nie ma pod samsunga rv510 sterowników a podaje ze YouTube korzysta z procy internet explorera nie podaje nigdzie jaki tryb jest czy Retro czy Ultra nie korzystam z rozszerzeń w maxthonie jest standardowy jak o instalacji  podejrzewam ze YouTube korzysta z Flasha   przyznam się nie wiem jak to sprawdzić dokładnie 

Aktualna wersja Maxthona http://forum.maxthon.com/index.php/topic/16142-maxthon-cloud-browser-for-windows-v447600-beta-released/.

Korzystanie z trybu Ultra- patrz screen.

Tak z ciekawości- po co aktualizowałeś do Windowsa 10 skoro nie ma jeszcze dedykowanych sterowników do Twojego komputera dla tego systemu?!

Potem "wychodzą takie kwiatki"...  :huh:

post-4817-0-50994200-1438718720_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.