Maxthon na Windows Phone 8.1 - problem z pobieraniem


1980kb

Recommended Posts

Witam
 
mam problem z działaniem Maxthona na Windows Phone 8.1 - w momencie kliknięcia w link pod którym znajduje się plik (np. PDF czy doc) pojawia się pasek ładowania, ale po dojściu do ok. 70% zatrzymuje się, plik się nie ładuje, nic się nie dzieje. Co ciekawe, Maxthon na Androidzie nie ma tego błędu, po kliknięciu pojawia się opcja pokazania lub pobrania pliku i obydwie działają świetnie. Szukałem rozwiązania tego problemu, ale nigdzie nie znalazłem żadnych wskazówek.
 
Przykładowe strony z których próbowałem pobrać plik:
 
Używam Nokii Lumia 1520, wersja systemu operacyjnego 8.10.14234.375
Wersja Maxthona (jedyna aktualnie dostępna w App Store): 2.0.1.1000, ostatnia aktualizacja 2014-09-15
 
Dołączam zrzut ekranu pokazujący moment w którym pobieranie się zawiesza: post-487784-0-53228100-1435945577_thumb.
 
Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja także mam same problemy z Maxthonem w mojej Lumi. Nawet jak chodzę po Facebooku i przełączam się pomiędzy stronami to Maxthon się wywala. Z poczty załączników nie chce ściągać a i z wysyłaniem ma problemy. Na telefon jest tak nie dopracowany że myślę nad odinstalowaniem go i rozstaniem się z nim. Liczyłem że jakieś update pomoże, ale nic się nie zmienia. I chyba rozwiązania problemu spodziewać się nie można bo twórcy po polsku słabo rozmawiają:) 

Link to comment
Share on other sites

Ja także mam same problemy z Maxthonem w mojej Lumi. Nawet jak chodzę po Facebooku i przełączam się pomiędzy stronami to Maxthon się wywala. Z poczty załączników nie chce ściągać a i z wysyłaniem ma problemy. Na telefon jest tak nie dopracowany że myślę nad odinstalowaniem go i rozstaniem się z nim. Liczyłem że jakieś update pomoże, ale nic się nie zmienia. I chyba rozwiązania problemu spodziewać się nie można bo twórcy po polsku słabo rozmawiają :)

Na chwilę obecną prace nad Maxthonem dla WP są wstrzymane i nie wiadomo kiedy/ czy w ogóle coś w tej kwestii się zmieni.

Pozostaje Tobie "męczyć" się z obecną wersją albo zmienić przeglądarkę ( swoją drogą IE na WP jest bardzo dobrą przeglądarką  :) )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.