Oznaczenie głównego procesu w managerze


bos_kg

Recommended Posts

Hej  panowie panie forumowicze fani tej przeglądarki myślę ze zgłosić pomysł  do wprowadzenia z kolejną aktualizacją jednej zmiany   naj ważniejszej mym zdaniem często kiedy chce zamknąć proces maxthon to zamykam główny co powoduje zamknięcie przeglądarki z aktualizacją prosił bym jeśli da radę wprowadzić oznaczenia  procesu który jest główny by nigdy nie zamknąć jego chyba ze wiecie jak główny rozpoznać proces 

Link to comment
Share on other sites

Hej  panowie panie forumowicze fani tej przeglądarki myślę ze zgłosić pomysł  do wprowadzenia z kolejną aktualizacją jednej zmiany   naj ważniejszej mym zdaniem często kiedy chce zamknąć proces maxthon to zamykam główny co powoduje zamknięcie przeglądarki z aktualizacją prosił bym jeśli da radę wprowadzić oznaczenia  procesu który jest główny by nigdy nie zamknąć jego chyba ze wiecie jak główny rozpoznać proces 

Tak na przyszłość- stosuj znaki interpunkcyjne

 

Następna sprawa- po co zamykasz Maxthona poprzez "zabicie" któregoś z procesów przeglądarki?!  :huh:

Masz przecież przycisk do zamykania przeglądarki [X]

Na moim screenie zaznaczyłem główny proces Mx- to zawsze ten, który "można rozwinąć"  :wink:

post-4817-0-05411200-1433763273_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

tak wszystko ok lecz w windows 7 nie można procesu tak rozwinąć co widać na skrzenie a pytam o zamykanie procesu   potrafię tyle otworzyć stron ze któraś zaczyna nadmiernie zużywać zasoby komputera a nie ma sensu zamykać całej przeglądarki stąd zapytałem o zamykanie procesu

post-182325-0-46573100-1433834737_thumb.

Link to comment
Share on other sites

Tak na przyszłość- stosuj znaki interpunkcyjne

 

Następna sprawa- po co zamykasz Maxthona poprzez "zabicie" któregoś z procesów przeglądarki?!  :huh:

Masz przecież przycisk do zamykania przeglądarki [X]

Na moim screenie zaznaczyłem główny proces Mx- to zawsze ten, który "można rozwinąć"  :wink:

 

ja przeważnie mam kilkanaście zakładek (swoją drogą, kiedyś fajnie wyświetlało, w kilku linijkach....) i jak zaczyna mulić to staram się zamykać, a czasem nawet cały program.

Ale niestety procesy są dalej aktywne i muszę je zabijać z ręki...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.