Youtube

30723745

Recommended Posts

Merhabalar,

Forumu ilk defa kullanıyorum. Bu yüzden konuyu yanlış bir yere açtıysam kusura bakmayın, forumda biraz araştırdım böyle bir konuya rastlayamadım.

Sanırım 2-3 gündür youtube'da video oynatıcısının dizaynının değiştiğini görüyorum. Chrome yada Opera kullandığımda böyle bir yenilik görülmüyor. Nette araştırdığımda youtube'un video oynatıcısında bir değişiklik vs kimse belirtmemiş.

Bu yalnızca bende mi var yoksa Maxthon'un güncellemesi ile mi geldi ? Bilgilendirebilecek birisi olursa sevinirim.

22b0Gv.jpg

• 2 weeks later...

Cevap için teşekkür ederim, fakat Chrome'dan aynı hesabım ile giriş yaptığımda böyle bir durumla karşılaşmıyorum. Hesabımdan çıkıp Maxthon'dan tekrar denediğimde de aynı youtube video oynatıcısı ile karşılaşıyorum.

• 3 weeks later...

Cevap için teşekkür ederim, fakat Chrome'dan aynı hesabım ile giriş yaptığımda böyle bir durumla karşılaşmıyorum. Hesabımdan çıkıp Maxthon'dan tekrar denediğimde de aynı youtube video oynatıcısı ile karşılaşıyorum.

Merhaba,

3. parti uzantıları kaldırır mısınız? Muhtemelen "YouTube Center" uzantısını kurmuşsunuz.

• 1 month later...