Google Oturum Açma Sorunu

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar google ilgili bir sorunum var 2 tane hesabım var oturum açmaya çalışırken diğer hesaba giriş yaptığımda bir diğer hesap açılıyor bir türlü diğer hesaba giriş yapamadım sorun şifreyi hatırladan kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyorum yardımlarınızı bekliyorum

Merhaba RamazanSonmez (:

Eski bir deneme sürümü kullandığınızı görüyorum. http://tr.maxthon.com adresinden Maxthon'u tekrar indirip yüklemenizi (4.4.4.2000 sürümü yüklenecektir) öneririm. Şu anki sürümü kaldırmanız gerekmez. Doğrudan üzerine yükleyebilirsiniz.

Yükledikten sonra Maxthon'u açın ve Ctrl+Shift+Del tuşlarına basın. Açılan penceredeki tüm kutucukları işaretleyin (en alttaki "Çıkışta otomatik temizle" hariç) ve "Şimdi temizle" düğmesine tıklayın.

Tekrar Google hesabınızda oturum açmayı deneyin.

Öncellikle teşekkürler güncelleme yaptım fakat sorun hala devam etmekte ama şöyle bir çözüm buldum şifre girdiğim kısma iki kere tıklayınca e-mail adresleri çıkıyor seçiyorum öyle girebiliyorum resimle anlatayım şöyle : 39lG5j.jpg

yoksa herşeyi doğru şekilde girmeme rağmen girmek istemediğim hesap açılıyor

Bu sorunu ben yazacaktım sağolsun RamazanSonmez benden önce yazmış.

Furkan Bey sizin dediğiniz ve RamazanSonmez in dediğini yaptım ama olmuyor.

Gmailden iki hesabım var. Devamlı aynı hesabın otomatik doldurması geliyor. Diğer hesaba ulaşmak için parola ve kullanıcı işlemini silip öyle girmek lazım ki bu çok çok zahmaetli bir iş.

Eski hasaba dönmek için tekrardan silme işlemleir yapmak gerekiyor.

Toros37 replied at 2015-3-8 06:23 back.gif

Bu sorunu ben yazacaktım sağolsun RamazanSonmez benden önce yazmış.

Furkan Bey sizin dediğini ...

Form alanına çift tıklama yaparsanız diğer otomatik doldurma verileriniz de görünecektir. Otomatik doldurulan bilgileri silmenize gerek yok. Form alanına çift tıklamanız ve açılan listeden doldurulmasını istediğiniz veriyi seçmeniz yeterli (:

maxthonda bir gmail hesabı açıkken, sağdaki üç çizgi kısmından yeni oturum açıp o oturumda da diğer gmail hesabını açıp aynı anda iki hesaba erişebilirsiniz. Ben bu şekilde kullanıyorum. ikisinde de otomati hesaplar açılıyor oturum kapatıp açmaya gerek kalmıyor.