Błąd biblioteki C++ o kodzie R6034


toastt

Recommended Posts

Witam,

od jakiegoś czasu, prawie codziennie, miewam crash Maxthona o kodzie R6034. Z informacji pokazującej się odczytałem, że jest to crash spowodowany nieprawidłową próbą odczytania biblioteki C++. Najczęściej dzieje się tak, kiedy pracuję na jednej karcie i chcę coś otworzyć w nowej karcie, używając albo przeciągnięcia lub wciśnięcia "scrolla". Po dwóch lub trzech ponownych instalacjach Maxthona w ciągu około miesiąca, powoli Maxthon zaczyna mnie denerwować. Chciałbym się coś dowiedzieć na temat tego błędu, najlepiej jak jemu zaradzić. Pracuję na Windowsie 8 Pro 64 bit, posiadam Java 8 update 31 64 bit, wraz z Maxthonem korzystam z małego programu Ad Fender, jest to ulepszony adblock.

Proszę o możliwie jak najszybszą pomoc.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Jakiej wersji Maxthona aktualnie używasz?

Forum pokazuje, że jest to Maxthon 3 ( dla Twojej informacji - MX3 jest przestarzały i nie wspierany już od dłuższego czasu)

Zaktualizuj swoją przeglądarkę do aktualnej wersji z tego linka http://forum.maxthon.com/thread-14460-1-1.html .

Sugeruję Tobie wykonanie czystej instalacji.

Co do Twojego problemu z bibliotekami - wystarczyłoby wpisać kod błędu w Google i znalazłbyś wiele odpowiedzi...

Przeinstaluj/ napraw biblioteki Visual C++ - mam nadzieję, że linki do pobrania tych bibliotek tym razem znajdziesz sam ...

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za pomoc i odpowiedź. Mam nadzieję, że po zainstalowaniu aktualizacji Maxthona i reinstalacji bibliotek C++, problem powinien zniknąć.

Edycja: pomimo odinstalowania Maxthona 3 i zainstalowania Maxthona 4 beta, mój profil na forum nie zaaktualizował się, stąd nadal może wyświetlać się iż posiadam Maxthona 3.

Link to comment
Share on other sites