maxthon torrent eklentisi ve skynote sorunu.

sercanergin

Recommended Posts

Skynote yi açınca otomatik eşitlemesi lazım.

Yapmıyorsa yüklemede bir hata olmalı.

Skynoteyi açın üstte eşitleiy seçin gene eşitleme olmazsa.

Furkan Avşar'ın sana diyeceği gibi;

temiz bir kurulum yapmalısın.

Tavsiyem Revo gibi bir unistal programı ile Maxthonu tamamen kaldır. (Bu program register dahil ne varsa kaldırır) Kaldırıken kullanıcı bilgileirni bile silin.

İsterseniz regedit dosyasınıu açın maxthonu aratın ve bütün maxthon geçen kelimeleir silin (Dikkati olmak lazım)

Daha sonra windows dökümandaki ve tepteki Maxthonla ilgili klasörleirn hepsini silin.

Sonra son sürüm Maxthonu kurun.

Büyük ihtimalle skynote çalışacaktır.

Bakalım Furkan Avşar ne diyecek :) :loveliness: :$ :$

furkanavshar replied at 2015-2-1 06:09 back.gif

Merhaba sercanergin (:

Torrent eklentisinden kastınız nedir? Torrent arama motoru mu yoksa torren ...

I do not speak Turkish, English and Russian only. I use Google.

I think he needs something like old Opera. But it is not.

About MX and torrent we have only this.

şimdi sorun tam ifade ettiğim gibi. format attığım bir bilgisayara maxthnu kurup skynote da ki tüm bilgilerimi güncelleyip yani sekronize edip daha sonra bilgisayarımı yeniden açıp hesabıma giriş yaptğımda skynota da ki tüm belgelerin yani içeriklerin yok olduğunu ifade etmek istiyorum. başka bir bilgisayara gittiğimde orada da notların gelmediğini farkettim. özetle belli bir zaman sonra skynote da ki bilgilerin kendi kendine kaybolduğunu ifade ediyorum bununla ilgili arıza kaydının oluşturulmasını taleb ediyorum. birde indirme yöneticisinde ki dosyalarımın yönetimini yapabileceğim bir sayfa varmı. oradaki dosyalarıma nereden ulaşabilirim. sadece indirme yöneticisinden mi gözüküyor.? torrent indirme yöneticisi ni kastetmiştim. bununla ilgili ontanımlı eklenti yada aktive edecek bir plugin gelecek mi?