maxthon now


WARMIAK38

Recommended Posts

WARMIAK38 replied at 2014-12-28 13:18 back.gif

a mógłbyś napisać do twórców mx żeby wprowadzili takie udogodnienie zrobił bym to sam ale ni ...

Czy Ty czasem nie przeginasz?!

Nie wierzę, że nie potrafisz "sklecić" jednego zdania w języku angielskim- chociażby za pomocą translatora online...

Oczywiście- jestem tu po to aby wam pomagać, przekazywać wasze prośby,problemy związane z Maxthonem do twórców. Robię to dobrowolnie, bez przymusu, bezpłatnie ;) gdy tylko mam wolną chwilę.

Ale na litość boską-ostatnio prosicie (czy to na forum czy w prywatnych wiadomościach) o tak błahe rzeczy, że ręce opadają.

Niektórzy tutaj myślą, że najlepiej jak inni za nich będą "odwalać" całą robotę...

Jak tak dalej pójdzie, to zaczniecie prosić żeby przyjechać do was do domu i zainstalować Maxthona.

Drogi użytkowniku warmiak- gdyby rozwiązanie problemu z MaxthonNOW było dla Ciebie tak bardzo ważne- poszukał byś na forum wątków dotyczących tej strony startowej .

Brak funkcji otwierania ulubionych w tej samej karcie z MXNow był poruszany odkąd strona ta wystartowała. A że było to z jakieś pół roku temu i do teraz tej funkcji nie ma- to możesz się domyśleć co się stanie jeśli Ty lub ja napiszesz do supportu...

Ja do tej pory nie mogę się doprosić o wiele bardziej potrzebnych (nie tylko moim zdaniem) rzeczy- i jakoś z tym żyję. Niestety trzeba się do tego przyzwyczaić, że twórcy Maxthona są bardzo zamkniętym środowiskiem i niechętnie przyjmują sugestie/ prośby z zewnątrz.

Więc pozostaje pogodzić się z tym albo zmienić przeglądarkę.

Podsumowując mój przydługi wywód- mam nadzieję, że nikt się nie zrazi tym co napisałem.

Jak najbardziej- piszcie tutaj, zgłaszajcie problemy, sugestie.

Ale czasem pomyślcie i wykażcie się inicjatywą i próbujcie samemu rozwiązać problemy z Maxthonem (mała podpowiedź- konieckropka zrobił dla was tyle dobrych poradników tutaj na forum...).

Jeśli nie poradzicie sobie- wtedy śmiało piszcie na forum.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites