Sign in to follow this  
Followers 0
sepla932

Açık olduğu halde simgeye tıkladığımda yeni pencere açılıyor

8 posts in this topic

Maxthon'ı açıyorum ve normal kullanımıma devam ediyorum ama aşığıya gidince daha ulaşamıyorum ama arka planda çalışıyor.Maxthon Simgesine yeniden tıkladığımda yeni pencere açılıyor ve önceki açtıklarım kayboluyor.Progam açık olduğu halde kapalı gözüküyor bir nevi.Arada sırada oluyordu bu aralar arttı. :(

10940

post-30165431-14315122738065_thumb.png

Merhaba melihozkurt (:

Sanırım yine gelişmiş ayarları kurcaladık? :lol

Ayarlar > Gelişmiş > Sistem Tepsisi Simgesi başlığındaki kutucukların tümünü kaldırırsan eski haline dönecektir.

Bu kutucukların işaretlenmesi durumunda Maxthon, sistem tepsisinde çalışmaya devam eder. Görev çubuğundan açtığın her tarayıcı simge durumuna küçülttüğünde sistem tepsisine küçülür. Kapattığında da yine sistem tepsisine kapanır.

furkanavshar replied at 2014-12-21 10:38 back.gif

Merhaba melihozkurt (:

Sanırım yine gelişmiş ayarları kurcaladık?

Ayarlarım aynen öyledi zaten.Kurcalacaksın ki öğreneceksin :D

10970

post-30165431-14315122750693_thumb.png

Aynı anda iki farklı Maxthon sürümü kurdunuz mu hiç? Ya da hem taşınabilir sürüm hem de kurulum sürümü mü mevcut o bilgisayarda?

Bu sorunun halledilmesi ne kadar daha zaman alacak acaba 3-4 tane sekmeyle çalışırken bile yanlışlıkla aşağı indirince onları yeniden açmak zorunda kalıyorum.Fazla sekmeyle bu yüzden çalışmıyorum artık.

melihozkurt replied at 2015-1-4 12:54 back.gif

Bu sorunun halledilmesi ne kadar daha zaman alacak acaba 3-4 tane sekmeyle çalışırken bile yanl ...

Maxthon'da böyle bir sorun bulunmuyor. Size özgü bir durum olduğu için de ne yazık ki gözlemleyemiyoruz.

Kullandığınız bazı 3. taraf temizleme/bilgisayar hızlandırma programları diğer programların önemli dosyalarını, klasörlerini silebiliyor ve böyle sorunlarla karşılaşılabiliyor.

Oturum kapattığınızda da aynı şey oluyor mu? Deneyin.

Önerim, Maxthon'u kaldırdıktan sonra C:\Users\Kullanıcı adınız\AppData\Local\Temp içerisindeki Maxthon'a ait klasör ve dosyaları silerek temiz kurulum yapmanız. Ayrıca kullanmadığınız eklentileri silmenizde fayda olabilir.

CCleaner filan kullanmıyorum uzun zamandır gerekirse format atıyorum.

Sign in to follow this  
Followers 0