Problem z pobieraniem


16547655

Recommended Posts

Od czasu aktualizacji przed dwoma dniami, mój menadżer pobierania w Maxthonie po pobraniu ok. 80% pliku zczyna zwalniac, az do 0kb. Nie mogę nic pobrać :@ Google Chrome nie ma tego problemu, ale ja nie chce rezygnować z maxthona, a używanie chrome tyko do pobierania tez nie jest mi na rękę. Ktoś ma pomysł o co może chodzić?

Link to comment
Share on other sites

Dzieje się tak z wszystkimi pobieranymi plikami czy z jakiś konkretnych tylko stron?

Jeśli to drugie to podaj linki- sprawdzimy.

Tradycyjnie polecam wykonanie czystej instalacji.

Sprawdź również czy antywirus/firewall nie blokuje maxthon-owego downloadera.

Link to comment
Share on other sites

Problem dotyczy strony chomikuj.pl i jest o tyle dziwny, że pobieranie praktycznie zawsze staje na 79%. Nie pomogła reinstalacja. Nie używam antywirusów, ale też nie pomógł dawno zasłużony format na laptopie, a problem występuje na dwóch komputerach. Czy problm może być wywołany obiążeniem serwerów chomikuj, kiedy po zmianie polityki prywatności, użytkownicy masowo pobieraja swoje pliki? :p Wszystkie pliki każdyą przeglądarką ściągają się teraz wolniej, najlepiej radzi sobie Maxthon 3 :D

W sumie kamień spadł mi z serca, bo nie wyobrażam sobie życia bez Maxthona, a z poberaniem z chomikuj poradzę sobie ChomikBoxem i to samo polecam, jeśli ktoś trafi tu z takim samym problemem.

W każdym razie dziękuję za szybką odpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tymcio replied at 2015-1-7 04:53 back.gif

Mam problem podobny, jak chcę pobierać coś z poczty (Gmail/Inbox) to od razu jest "błąd pobiera ...

Nie mogę potwierdzić- pobieranie z Gmaila działa bez zarzutu.

Jakiej wersji Maxthona używasz?

W razie potrzeby uaktualnij do tej wersji http://forum.maxthon.com/thread-14014-1-1.html wykonując czystą instalację.

Czy masz zainstalowane jakieś rozszerzenia? Jeśli tak- spróbuj je wyłączyć.

Zmień także UA na domyślne.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...