Adres çubuğunda istenmeyen öneriler

27431800

Recommended Posts

Merhaba, foruma hoş geldiniz (:

Sağ üstteki araçlar çubuğundan "Tarama verisini temizle" (fırça simgesi) düğmesine tıkladıktan sonra sadece ilk dört kutucuğa işaret koyup "Şimdi Temizle" düğmesine tıklar mısınız? İstenmeyen adres çubuğu önerileri silinecektir.

Maxthon kullandığınız için teşekkür ederiz!

Şu adımları izleyin:

1)

Vgy36v.png

2)

n5GJ2M.png

Maxthon tarayıcı varsayılan olarak öneride bulunmaz. Daha önce en az bir defa girmiş olduğunuz adresler önerilir. Hotspot Shield gibi eklentiler genelde müstehcen içeriklere sahip web sitelerine giriş amacıyla kullanıldığı için otomatik olarak adres çubuğuna öneri eklemiş olabilir.

Maxthon tarayıcı kullandığınıza emin misiniz? Bilgilerinizde chrome tarayıcı üzerinden giriş yaptığınız görülüyor. Maxthon'un hangi sürümünü kullanıyorsunuz?

Ayrıca sorunu tam olarak anlayabilmemiz için bir ekran alıntısı sağlayabilir misiniz?

v4.4.3.3000 son sürümü kullanıyorum şu an maxthon dan foruma giriş yapamadım o da ayrı bir sorunum :/ şifremi vs giriyorum giriş yapmışım gibi yönlendiriyor ama sağ üstte yine giriş ve şifre kutuları görünüyor.

scribd.com a giriş yapamadım diye hotspot shield i kurdum pişman oldum.

ekran görüntüsü de bu şekilde.

post-27431800-14315122478031_thumb.png

27431800 replied at 2014-12-7 22:34 back.gif

v4.4.3.3000 son sürümü kullanıyorum şu an maxthon dan foruma giriş yapamadım o da ayrı bir s ...

Anlıyorum. Uzantı Yöneticisi'nden kullanmadığınız uzantıları kaldırın. Ardından Maxthon'u bilgisayardan kaldırın. Kaldırma penceresindeki "Kullanıcı verisi de silinsin" kutucuğunu işaretleyin.

http://dl.maxthon.com/mx4/mx4.4.3.3000.exe adresinden son sürümü indirin ve kurun. Hesabınıza giriş yaptığınızda verileriniz eşitlenecektir.

Sorunun devam etmesi durumunda tekrar bildirmekten lütfen çekinmeyin.