Artık Video İzleyemiyorum

heker

Recommended Posts

Merhaba,

Maxthon da artık flash videoları izleyemiyorum. Flash ı Adobe den kurmaya çalıştığımda "Not: Adobe Flash Player yüklü ancak devre dışı. Daha fazla bilgi için burayı tıklatın." diyor ancak buradan hiç birşey anlaşılmıyor. Maxthon da herhangi bir flash içerikli videoyu nasıl izeleyebilirim. Bu konuda yardımcı olabilir msiiniz? Teşekkürler.

Merhaba heker (:

Eğer şu anki sürümünüz 4.4.2.2000 değilse http://dl.maxthon.com/mx4/mx4.4.2.2000.exe bağlantısına tıklayarak indirmenizi, eskisini kaldırdıktan sonra yüklemenizi tavsiye ederim.

Önemli not: Eğer Ayarlar > Gelişmiş kısmında en altta bulunan "Kullanıcı tanıtıcı dizgisi" kutucuğu işaretliyse, tiki kaldırmanız önerilir. Bu ayar, web geliştiriciler içindir.

• 2 weeks later...

heker replied at 2014-11-20 19:14 back.gif

işe yaramıyor yine videoları izleyemiyorum. İleriki zamanlarda bu soruna "Maxthon" bir çözüm ...

Maxthon'daki sorununuzu kendi cihazlarımda gözlemleyemedim. Söz konusu sitelerdeki videolar sorunsuz şekilde izlenebiliyor. Muhtemelen ayarlarınız bunu engelliyor.

Maxthon'u kaldırıp tekrar 4.4.3.2000 versiyonunu kurduktan sonra, Pasaport hesabınıza -giriş yapmadan- açmayı deneyebilir misiniz?