problem z zablokowanymi kartami


13516448

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Mam taki problem w najnowszej wersji, w poprzednich wersjach on też występował, ale jakoś na to nie zwracałem uwagi.

A więc mam zablokowanych 7 kart i gdy zamykam przegladarkę na jakiś czas po ponownym otwarciu otwierają mi się zablokowane strony, lecz w kolejności odwrotnej niż powinny być, gdy zamknę przegladarkę, i po kilku sekundach ją otworzę na nowo wszystko jest tak jak powinno być, czy Wy też tak macie?? gdzie może być błąd, lub jak go rozwiązać? dodam że ponowna instalacja nic nie daje.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

to nie jest błąd, to normalne, że ci otwiera w odwrotnej kolejności, ponieważ tak jest napisany kod. Mnie to osobiście irytuje, wiec jak nie jestem sam wypada to zgłosić aby to przeprogramowali. Za drugim razem ci sie odpala dobrze, bo znowu otwiera w odwrotnej kolejności w stosunku do ostatniego zamknięcia. to samo jest, jak sie przywraca karty z ostatnio zamkniętej sesji.

Link to comment
Share on other sites

WARMIAK38 replied at 2014-9-5 12:58 back.gif

u mnie problem o którym piszesz nie występuje nie umiem ci pomóc może moderatorzy coś podpowie ...

U ciebie ten problem nie wystepuje, ponieważ masz starą wersje przeglądarki, przed radykalnymi zmianami.

Obecnie mamy wersje 4.4.1.5000, a ty masz 3.0

Link to comment
Share on other sites

faktycznie mam to samo z uruchamianiem zablokowanych w odwrotnej kolejnosci, tzn. na koncu

. dodam jeszcze, ze zablokowane karty moim daniem mogly by miec mniejsza szerokosc jak w nowej operze, zeby nie zabieraly miejsca nowym kartom. karty zablokowane sa z definicji na mniej lub czesciej na stale uruchamiane, wiec moim zdaniem nie musza byc nominalnej szerokosci jak reszta.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.