Türkçe Forum!

Recommended Posts

Merhaba;

Web tarayıcılar arasında Türkçe'ye resmî forumlarında destek veren Maxthon'u tebrik ediyorum. Bir fan forumu veya teknoloji forumlarında alt forum olmak yerine burada doğrudan destek ve tartışma başlıkları açabilecek olmak gerçekten çok güzel.

• 2 weeks later...

Herkese Merhaba

Önce Türkçe Maxthon formu hayırlı olsun diyelim.

Burada benden daha eski Mx kullanıcısı olduğunu zannetmiyorum.

Maxthon'un 2002 de MyIE2 ismi ile yayınlandığı günden beri kullanırım ve her yeni sürümü yükler kullanmaya devam ederim.

2005 te MyIE2 nin ismi resmi olarak Maxthon oldu. Ve ilk sekmeli tarayıcı ünvanını aldı.

Tabii ki biz heyecanla yeni sürümlerde ne çıkacak diye beklerdik.

Maxthonun ilk başta en büyük eksiği internet expolerer tabanını kullanması olmuştu.

IE den nefret edenler Maxthon'a iyi güzle bakmadılar. Ama zamanla IE tabanından vazgeçilince maxthon 4x4 lük bir tarayıcı oldu. Ama zannederim hala o kötü imajını devam ettiriyor. Elbette insanları ön yargılarından vazgeçirmek zordur.

Bu Türkçe formu görmem benim için iyi oldu ve sürpriz oldu.

Çünkü eskiden bir Türkçe forum vardı ana Maxthon bunun kaldırmıştı. Zannederim istek üzere Old Form diye bir forum koydu. İsminden anlaşılacağı gibi eski konuları işliyordu.

Ben bu foruma hala yazıyorum.

İsterseniz bir göz atın. Faydalı konular da bulacağınıza eminim.

http://oldforum.maxthon.com/forumdisplay.php?fid=20&filter=type&typeid=36

Şimdilik bu kadar;

Elimden gelen yardımı bende yapmaya hazırım.

Gerçi furkanavshar sağ olsun bu işi gönüllü yapıyor.

Maxthon şirketi ile ne derece ilgisi var bilemiyorum.

Çünkü formun bazı yerlerinde "Yeni sürüm için arkadaşlar çalışıyor" gibi yazmış.

buna çok sevinirim. İnşallah öyledir.

Önemli olan burada fanların dertlerine çare bulmak.

Benim soru(n)larım yok mu elbette var. Onları da forumda başlık halinde yazmak istiyorum.

furkanavshar dan da yardım bekliyorum.

• 2 weeks later...

valla opera, mozilla, chrome vs'den en cok beğendiğim tarayıcı oldu.. yalnız nasıl kişileştireceğimi öğrenmekte sorun yaşıyorum. resmi sitesinde desteklenen dilin ingilizce olması gerek cok fazla kaynak olmaması vs . ama şimdi türkce forumu gördüm sık kullanılanlara ekdim :) . zaman buldukca siz degerli arkadaşlarımın bilgi ve tecrübelerine başvurmak yardımcı olacaktır.. ;)

• 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.