Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

konieckropka

Problem na forum - ALT+S nie wstawia "ś" tylko zapisuje

11 posts in this topic

Jak wiecie, forum Maxtoha ma powazny błąd. Po wcisnieciu skrótu ALT+S post zostaje wysłany, zamiast wpisać oczekiwaną literkę "ś".

Zachęcam do narzekania (narzekania, bo od pierwszego zgloszenia tego problemu mija już rok) pod tym tematem - po angielsku http://forum.maxthon.com/thread-11457-1-1.html

Czasami jak się zapomnę to edytuje posta parę razy... strategie mam taką... pisze posta bez polskich znaków a potem poprawiam text słownikiem i dopiero wystyłam :p

ps. to nie znaczy że mają tego nie naprawić więc post napisany i czekamy :)

u mnie to samo :) ja zamiast "Ś" robię "S" np Swierk klikam na podkreślone na czerwono PPM i poprawiam z automatu :D

Ale fakt powinno to się naprawić.

Ciekawe jak chcesz to zrobić.

"Jak chcesz to zrobić", co? Podałem rozwiązanie problemu. Opracowane zostało na wspólnym forum, gdzie rozwijamy markę Discuz X! POZA Chinami. Ten błąd został już rozwiązany, dlatego w powyższym temacie uiściłem krok po kroku jak pozbyć się tego uciążliwego skrótu.

To wiadomość głównie dla administratorów technicznych, ale tutaj nikt nie czyta Waszych problemów, dlatego też lepiej ponarzekać właśnie TAM, gdzie zaglądają wszyscy.

Mam nadzieję, że wyczerpująco wyjaśniłem. :)

Ehhh... Trzeba było więc pisać wcześniej. Podlinkuj ew. ten temat, nie powinno być problemu. Zamknięli bo nie było odezwu, a rozwiązanie jest podane jak na tacy.

Sprawy techniczne forum to mają chyba głęboko w poważaniu. Poprawek dot. bezpieczeństwa jest od groma, a oni od 2 lat stoją w miejscu. No trudno, podejście zerowe...

Po ponad roku moich narzekań błąd został naprawiony dzisiaj, 4 lipca 2014 roku .

Ś ś Ś ś wietnie, prawda?

Guest
This topic is now closed to further replies.