Zakładki


Ridox

Recommended Posts

Mam kilka pytań odnośnie przeglądarki, jednak najważniejsze są zakładki tutaj.

1. Czy jest możliwość, aby strony które otwieram z listy zakładek otwierały się w aktywnej karcie?

2. Magiczne wypełnianie - to samo, czy jest opcja by po wybraniu strony z hasłami otwierało mi ją w tej samej karcie, zamiast otwierać nową?

3. Youtube - zauważyłem, że filmy odpalają się poprawnie, jednak często zatrzymuje się bufforowowanie na 5 sekundzie, jest przerwa kilka sekund w odtwarzaniu i dopiero leci dalej. Jest tego jakaś konkretna przyczyna ?

Chwilowo to chyba największe dolegliwosci jakie mi tutaj przeszkadzaja. No i zauważyłem, że bardzo często mi wysyła tego posta. Musiałem edytować treść z 10 razy, zanim napisalem go do konca. to wina forum, czy przegladarki ?

Link to comment
Share on other sites

Tak na przyszłosć-używaj opcji "Search/Szukaj" na forum...

Wszystkie Twoje problemy były już poruszane i w większosci dawno są już rozwiązane.

Co do problemów z YT- tutaj masz rozwiązanie http://forum.maxthon.com/forum.php?mod=redirect&goto=findpost&ptid=9650&pid=56940&fromuid=765686.

Co do zapisywania postów-to także już było omawiane na Forum wiele,wiele razy:L-nie używamy kombinacji klawiszy ALT+S,czyli litery Ś.

Skrót ten powoduje własnie wspomniane przez Ciebie zapisywanie postów.

Kiedy to zostanie naprawione? Niestety nie wiem-wiele razy już informowałem wraz z konieckropką o tym problemie administratorów forum.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.