Quasimodo

Members
 • Content count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Quasimodo

 • Rank
  Freshman
 1. Jeśli chcesz by w Maxthon był uBlock zamiast Adblock, jest taka szansa, oddaj swój głos! kliknij w ten link
 2. Logowanie Maxthon V 5.0.3.4000

  Kolejny raz dziękuję. Zoom w Windows mam ustawiłem na 130% i po prostu nie było widać tej opcji. . Adblock w miarę, tylko nie wszystko tak blokuje jak ublock. Można prosić o linki co warto wrzucić, tu trzeba szukać w ublock jest wszystko prostsze. https://www.certyficate.it/polski-filtr-adblock/? Mam: Anti-Adblock Killer | ReekEasyList POL: polskie filtry do Adblocka Adblock & uBlock polish cookies filters facebook annoyances blocker.
 3. Logowanie Maxthon V 5.0.3.4000

  Dziękuję, jest okey! Jeśli byłbyś tak miły i podpowiedział odnośnie zoom. Stosuję Autozoom, ale z tą wersją nie ma opcji, by zaznaczyć -auto- i na każdej stronie powiększałby do określonej wartości. Na każdej stronie indywidualnie ustawiać.., udręka. Może jakiś inny, bo ten w Maxthon nie odpowiadają mi te wartości np. 125% za mało, a 150% za dużo . Może jeszcze jedno pytanie, raczj do twórców przeglądarki: Czy jest jakiś nadzieja, że będzie w niej uBlock?
 4. Po dłuższej przerwie wróciłem do Maxthon i mam problem z logowaniem. Jako gość nie ma problemu, inne opcje nie da rady, jakkolwiek bym wpisywał. Tylko nr telefonu, a ja chce na e-mail. Proszę o pomoc.
 5. Zoom do Maxthon

  Przepraszam, sam znalazłem, przedwczesne pytanie. Próbowałem ustawiać na różne sposoby, niestety gdy auto zoom ma więcej niż 100% jest to nieszczęsne przesunięcie. Cóż, trudno, tak pozostanie, nie ma innego wyjścia.
 6. Zoom do Maxthon

  Dziękuję za informację! Mówisz i tym rozszerzeniu? http://extension.maxthon.com/detail/index.php?view_id=1201 Zainstalowałem, ale jak zmienić rozmiar nie wiem, proszę podpowiedz.
 7. Zoom do Maxthon

  I know I have auto zoom, but this extension does not work properly, especially on YouTube, where more than 100 powiększymy page %
 8. Zoom do Maxthon

  Witam wszystkich serdecznie, mam pytanie: czy jest jakiś inne rozszerzenie oprócz auto zoom do Maxthon? Ja nie potrafię znaleźć, czy nie ma ? Przy odtwarzaniu filmów, szczególnie na YouTube jest problem, działa wszystko poprawnie przy powiększeniu 100%. Samo powiększenie strony w przeglądarce też mi nie odpowiada, ponieważ wartości powiększenia są po 10% . Gdy otworzy się np Googl przy powiększeniu 140%, nieciekawie to wygląda, a za każdym razem zmniejszać, to uciążliwe. Proszę o jakąś radę, sugestię.