slawomirro

Members
 • Content count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

1 Follower

About slawomirro

 • Rank
  Freshman
 • Birthday 09/09/1979

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Warsaw, Poland
 • Interests Photography
 1. Dziś jak widziałem wogóle cała domana maxthon.com była niedostępna, niemniej znalazłem coś takiego. Przy aktywnym porcie 9201 przeglądarka przy odpalonym Facebooku łączy się z serwerami: push70201d40xx9ik1.maxthon.cn push56300f00xx9ik1.maxthon.cn Gdy nie ma FB, do takich połączeń nie dochodzi.
 2. A jak to sprawdzić? z czym się łączyło W opcjach zapory jest ustawienie "adres zdalny: dowolny". Rozumiem, że to jest gdzieś indziej?
 3. Mam, rozwiązałem sam problem, ale nie znam jeszcze przyczyny. Maxthon łączył się przez zaporę przez port 9201. Wywaliłem wyjątek z zapory Windows, Maxthon przywitał mnie monitem o udostępnienie "wyjątku zapory". Odmówiłem, FB działa. Z ciekawości, tymczasowo, znów zatwierdziłem ten port w zaporze, FB nie działa. Czyli coś w samej przeglądarce przez port 9201 blokowało mi FB, a konkretnie w monecie łączenia pojawiała się informacja o oczekiwaniu na AppCache i obciążenie procesora wzrastało do 65%. Czyżby znów twórcy Maxthona przez jakąś "tylną furtkę" coś grzebali? Po co Maxthonowi port 9201 ?!
 4. 4.9.4.3000, czyli ostatnia wersjia 4.9x. Wersja 5 mi na razie nie pasuje, poczekam na jej dopracowanie, niemniej...: Od piątku wieczór nieoczekiwanie Facebook zaczął się zawieszać u mnie w komputerze. Tylko się wiesza pod Maxthonem, w Chrome i w Firefox jest ok. Karta zawiesza wszystkie inne karty i muszę zamknąć przeglądarkę ręcznie przez Menadżer Programów. Wiesza się tylko i wyłącznie Fecebook, wszyskie inne strony działają bezproblemowo. Nie zmieniałem ostatnio nic, żadnego programu nie instalowałem, antywirusowo przeskanowałem, komputer jest czysty od wirusów. Wyłączyłem wszyskie rozszerzenia, bez zmian. Wyczyściłęm cache,itp rzczy - bez zmian. Win7 64bit, profesional, PL.
 5. 4.9.3.500 beta issues

  A a final version has no option to open image link in new tab. For me is useless version
 6. Javascript error

  For ex: http://gs.statcounter.com/ "Sorry, JavaScript is required to view Global Stats charts."
 7. 64-bit Maxthon?

  Trza się pogodzić, bo zmienić na pewno nie. Od czasów Mx2 to moja ulubiona przeglądarka.
 8. 64-bit Maxthon?

  Ktoś orientuje sie czy taka wersja powstanie w najbliższym czasie?