john doe

Members
 • Content count

  339
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Release Notes

Bug Tracker

Help page

Help page-CN

Release Note5

Rules and recruitment

Everything posted by john doe

 1. Wie ktoś dlaczego czasami tak się dzieje gdy przy pomocy wbudowanego w maxthona tłumacza próbuję przetłumaczyć jakiś tekst.
 2. Logowanie Maxthon V 5.0.3.4000

  Ja używam https://raw.githubusercontent.com/MajkiIT/polish-ads-filter/master/polish-adblock-filters/adblock.txt https://raw.githubusercontent.com/MajkiIT/polish-ads-filter/master/cookies_filters/adblock_cookies.txt https://easylist-downloads.adblockplus.org/abpindo+easylist.txt https://easylist-downloads.adblockplus.org/fb_annoyances_full.txt https://easylist-downloads.adblockplus.org/yt_annoyances_other.txt
 3. Logowanie Maxthon V 5.0.3.4000

  Odnośnie auto zoom kliknij na ikonkę tego rozszerzenia które rezyduje na górnym pasku po prawej stronie ,przewiń to rozszerzenie w dół jest tam opcja którą trzeba zaznaczyć app.auto oczywiście ustawiamy suwakiem interesującą nas szerokość strony zatwierdzamy nasz wybór app.save ,ja mam ustawioną szerokość na 100% i wszystko jest ok,jeśli chodzi o ublock-a wątpię,adblock plus ci nie pasuje,masz z nim jakieś problemy?
 4. Logowanie Maxthon V 5.0.3.4000

  Kliknij w to miejsce wpisz adres etc.
 5. ikona pobierania

  Nie zrozumieliśmy się,chodziło mi o ikonkę która pokazywała by podczas pobierania pliku czas jaki pozostał do końca pobierania ta jak ma to miejsce w mx4,firefoxie etc.
 6. ikona pobierania

  Fajną sprawą był by powrót ikonki pobierania tak jak to było w mx4,po kliknięciu w nią otwierał by się menedżer pobierania.
 7. mx5 błędy,problemy,opinie,sugestie

  W najnowszej stabilnej wersji mx5 portable w maxnote po lewej stronie na dole zniknęła pozycja kosz,opróżnij kosz.
 8. w mx5 nie działają mi żadne rozszerzenia(trzeba poczekać na ich aktualizację niektóre są w toku ) ,na jakąkolwiek stronę wejdę to nie mogę jej przewinąć kółkiem myszy muszę kliknąć w jakiekolwiek miejsce i dopiero w tedy da się przewinąć , ,gesty myszy kiedyś gestem mogłem wywoływać główne menu ,zakładki wyłączyć dzwięki teraz tego nie da się zrobić , ,miejmy nadzieję że błędy zostaną usunięte edit.jednak rozszerzenie violentmonkey i skrypt youtube center z którego ja korzystam działa ,działanie mx5 na pewno nie jest to 4.4 ani dziadostwo 4.9 moim zdaniem coś po środku
 9. ok,przyjąłem do wiadomości.
 10. Mam osobiste pytanie,jakie szkoły kończyłeś.
 11. U mnie w portable ten problem nie występuje .
 12. Dlaczego quick acess w maxthonie nie może tak wyglądać ,zakładki w formie listy lub kafelek które można dowolnie modyfikować od 2 do 10 w rzędzie ,nazwa zakładki widoczna na froncie nic więcej nie trzeba do szczęścia ,niestety zrobienie takiej q.a chyba przewyższa możliwości twórców maxthona.
 13. problemy z onetem

  O swoich problemach z onetem pisałem już wielokrotnie,ale postanowiłem jeszcze raz poruszyć ten temat,w czym rzecz na onet.pl występują u mnie przycinki podczas oglądania materiałów video ale ,ostatnio zauważyłem że po zmianie user agent na ie problemy z odtwarzaniem video na onecie ustąpiły,ucieszyłem się że już po problemie,niestety przedwcześnie,z onetem jest ok ale problem wystąpił z outlook-iem,wyskakuje jakiś błąd,woła że certyfikat jest nie ważny,chce żebym pobrał najnowszą wersję przeglądarki,jakieś pomysły jak wybrnąć z tej patowej sytuacji.
 14. Ktoś wie dlaczego wyświetla mi się taki dziwny komunikat na fejsie.
 15. dziwny komunikat na fejsie

  Dzięki pomogło.
 16. Możesz też napisać na polskim forum w razie problemów lub pytań związanych z maxthonem.

 17. Wrzuć zrzut ekranu.
 18. http://forum.maxthon.com/index.php?/release-notes5/
 19. Najlepiej pobrać wersję portable i samemu się przekonać ,ja tak zawsze robię pobieram portable a jak wyjdzie nowa wersja to wywalam tą starą i instaluje nową.edt.w tej betce jak i w poprzedniej coś niedobrego dzieje się z ikonką adb plus,raz jest czerwona i pokazuje ilość zablokowanych elementów innym razem ta sama ikonka jest szara ,sam adblock działa jak należy nie wiem co jest przyczyną takiego stanu rzeczy.następna sprawa mimo zaznaczenia opcji pokazuj przycisk zamknij tę kartę także na nie aktywnych kartach to krzyżyk nie zawsze jest pokazywany .
 20. mx5 błędy,problemy,opinie,sugestie

  W mx5 brakuje mi nie wiem jak to nazwać takiej ikonki która pokazywała by czas pozostały do końca podczas pobierania danego pliku,było coś takiego w mx4,jest w frefoxie ,w związku z tym jest prośba by któryś z kolegów lub koleżanek napisał o tym na forum angielskojęzycznym.
 21. Zanikają ikonki paska skrótów.

  Podziękować.
 22. Nic nie poradzisz trzeba czekać aż problemy o których piszesz zostaną naprawione.