john doe

Members
 • Content count

  325
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Good

1 Follower

About john doe

 • Rank
  Assistant Mage

Profile Information

 • Gender Female
 1. dziwny komunikat na fejsie

  Dzięki pomogło.
 2. Możesz też napisać na polskim forum w razie problemów lub pytań związanych z maxthonem.

 3. Ktoś wie dlaczego wyświetla mi się taki dziwny komunikat na fejsie.
 4. http://forum.maxthon.com/index.php?/release-notes5/
 5. Najlepiej pobrać wersję portable i samemu się przekonać ,ja tak zawsze robię pobieram portable a jak wyjdzie nowa wersja to wywalam tą starą i instaluje nową.edt.w tej betce jak i w poprzedniej coś niedobrego dzieje się z ikonką adb plus,raz jest czerwona i pokazuje ilość zablokowanych elementów innym razem ta sama ikonka jest szara ,sam adblock działa jak należy nie wiem co jest przyczyną takiego stanu rzeczy.następna sprawa mimo zaznaczenia opcji pokazuj przycisk zamknij tę kartę także na nie aktywnych kartach to krzyżyk nie zawsze jest pokazywany .
 6. mx5 błędy,problemy,opinie,sugestie

  W mx5 brakuje mi nie wiem jak to nazwać takiej ikonki która pokazywała by czas pozostały do końca podczas pobierania danego pliku,było coś takiego w mx4,jest w frefoxie ,w związku z tym jest prośba by któryś z kolegów lub koleżanek napisał o tym na forum angielskojęzycznym.
 7. Zanikają ikonki paska skrótów.

  Podziękować.
 8. Nic nie poradzisz trzeba czekać aż problemy o których piszesz zostaną naprawione.
 9. Menu widok zaznaczasz dolny pasek stanu i z rozwijanej listy zaznaczasz main.cpu tools.
 10. Jeśli chodzi o you tube oraz okienko do pisania nie zaobserwowałem problemu o którym piszesz,natomiast z linkiem który podałeś faktycznie jest problem,nawet po ręcznym wstukaniu adresu ps.na lisku ten problem też występuje.
 11. Zanikają ikonki paska skrótów.

  Ten problem został już zauważony na angielskojęzycznym forum,problem występuje podczas wył i wł przeglądarki ,oraz gdy zmienia się skórkę,na chwilę obecną pozostaję nie wył przeglądarki i nie zmieniać skorki,a jeśli już to się zrobi i ikony znikną to w takim wypadku należy wejść w ustawienia zaznaczyć i odznaczyć opcję ukryj ikony paska skrótów a następnie odświeżyć stronę f5,i uzbroić się w cierpliwość aż twórcy mx naprawią swój błąd.
 12. Dolny pasek stanu

  Panie prezesie melduję że skórki w mx5 są już dostępne .
 13. Dolny pasek stanu

  Jednak wydaje mi się że to o to chodzi pobierz mx5 portable i sprawdz. edit.a dolny pasek w mx4 ,w tych wersjach które podałeś działa.