john doe

Members
 • Content count

  341
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Good

1 Follower

About john doe

 • Rank
  Assistant Mage

Profile Information

 • Gender Female
 1. Płynące chmury jak wyłączyc?

  Pusta karta,po prawej stronie na dole ustawienia,klikasz w środek zdjęcia chmur,pauzujesz tą fotkę i po kłopocie.
 2. Wie ktoś dlaczego czasami tak się dzieje gdy przy pomocy wbudowanego w maxthona tłumacza próbuję przetłumaczyć jakiś tekst.
 3. Logowanie Maxthon V 5.0.3.4000

  Ja używam https://raw.githubusercontent.com/MajkiIT/polish-ads-filter/master/polish-adblock-filters/adblock.txt https://raw.githubusercontent.com/MajkiIT/polish-ads-filter/master/cookies_filters/adblock_cookies.txt https://easylist-downloads.adblockplus.org/abpindo+easylist.txt https://easylist-downloads.adblockplus.org/fb_annoyances_full.txt https://easylist-downloads.adblockplus.org/yt_annoyances_other.txt
 4. Logowanie Maxthon V 5.0.3.4000

  Odnośnie auto zoom kliknij na ikonkę tego rozszerzenia które rezyduje na górnym pasku po prawej stronie ,przewiń to rozszerzenie w dół jest tam opcja którą trzeba zaznaczyć app.auto oczywiście ustawiamy suwakiem interesującą nas szerokość strony zatwierdzamy nasz wybór app.save ,ja mam ustawioną szerokość na 100% i wszystko jest ok,jeśli chodzi o ublock-a wątpię,adblock plus ci nie pasuje,masz z nim jakieś problemy?
 5. Logowanie Maxthon V 5.0.3.4000

  Kliknij w to miejsce wpisz adres etc.
 6. ikona pobierania

  Nie zrozumieliśmy się,chodziło mi o ikonkę która pokazywała by podczas pobierania pliku czas jaki pozostał do końca pobierania ta jak ma to miejsce w mx4,firefoxie etc.
 7. ikona pobierania

  Fajną sprawą był by powrót ikonki pobierania tak jak to było w mx4,po kliknięciu w nią otwierał by się menedżer pobierania.
 8. mx5 błędy,problemy,opinie,sugestie

  W najnowszej stabilnej wersji mx5 portable w maxnote po lewej stronie na dole zniknęła pozycja kosz,opróżnij kosz.
 9. ok,przyjąłem do wiadomości.
 10. Mam osobiste pytanie,jakie szkoły kończyłeś.
 11. U mnie w portable ten problem nie występuje .
 12. Dlaczego quick acess w maxthonie nie może tak wyglądać ,zakładki w formie listy lub kafelek które można dowolnie modyfikować od 2 do 10 w rzędzie ,nazwa zakładki widoczna na froncie nic więcej nie trzeba do szczęścia ,niestety zrobienie takiej q.a chyba przewyższa możliwości twórców maxthona.
 13. problemy z onetem

  O swoich problemach z onetem pisałem już wielokrotnie,ale postanowiłem jeszcze raz poruszyć ten temat,w czym rzecz na onet.pl występują u mnie przycinki podczas oglądania materiałów video ale ,ostatnio zauważyłem że po zmianie user agent na ie problemy z odtwarzaniem video na onecie ustąpiły,ucieszyłem się że już po problemie,niestety przedwcześnie,z onetem jest ok ale problem wystąpił z outlook-iem,wyskakuje jakiś błąd,woła że certyfikat jest nie ważny,chce żebym pobrał najnowszą wersję przeglądarki,jakieś pomysły jak wybrnąć z tej patowej sytuacji.