john doe

Members
 • Content count

  351
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

2 Followers

About john doe

 • Rank
  Junior Mage

Profile Information

 • Gender Female
 1. problem z wyszukiwarką qwant

  W jaki sposób mogę ustawić wyszukiwarkę DuckDuckGo jako stronę domową,chodzi mi o to żeby podczas wł maxthona wyglądało to tak jak na zrzucie ekranu 1,a nie jak ma to miejsce obecnie rzut ekranu 2.
 2. problem z wyszukiwarką qwant

  Niestety link podany przez ciebie nie wchodzi.
 3. problem z wyszukiwarką qwant

  A tak przy okazji jaka jest wasza opinia na temat alternatywnych wyszukiwarek,duckduckgo,qwant,startpage,czy na prawdę są anonimowe czy też jest to tylko taki chwyt marketingowy?
 4. problem z wyszukiwarką qwant

  Nic z tych rzeczy. edit. w między czasie zaskoczyło,dzięki za pomoc.
 5. problem z wyszukiwarką qwant

  Ustawiłem tak jak podpowiedziałeś jest ok.ale wyskoczył inny problem,ustawiłem wszędzie j polski problem zaczyna się gdy wpiszę jakąś frazę,zresetuję przeglądarkę wtedy jak widać wyszukiwarka wraca do j angielskiego.
 6. problem z wyszukiwarką qwant

  Przepraszam,ale coś pochrzaniłeś,przy próbie wpisania słowa wisła wyskakuje mi coś takiego. Niestety nie pomogło,a może to ja robię coś nie tak?
 7. problem z wyszukiwarką qwant

  Przepraszam,ale coś pochrzaniłeś,przy próbie wpisania słowa wisła wyskakuje mi coś takiego.
 8. problem z wyszukiwarką qwant

  Mam podobny problem z wyszkiwarką https://www.startpage.com/pol/?#hmb gdy wpiszę frazę w górną belkę przeglądarki,to wyszukiwarka powinna pokazać wyniki wyszukiwania,a w moim przypadku wyświetla się strona startpage ale bez wyników wyszukiwania,oczywiście dodałem wszystkie te znaki po com.
 9. problem z wyszukiwarką qwant

  Ok.teraz działa,po prostu trzeba było dodać te znaki po com,dzięki bardzo.
 10. Mam problem z wyszukiwarką qwant ustawiłem ją w maxthonie ,jako domyślna , gdy wpiszę frazę w pole wyszukiwania w górnej belce przeglądarki wyskakuje mi za każdym razem taki komunikat.
 11. Płynące chmury jak wyłączyc?

  Pusta karta,po prawej stronie na dole ustawienia,klikasz w środek zdjęcia chmur,pauzujesz tą fotkę i po kłopocie.
 12. Wie ktoś dlaczego czasami tak się dzieje gdy przy pomocy wbudowanego w maxthona tłumacza próbuję przetłumaczyć jakiś tekst.
 13. Logowanie Maxthon V 5.0.3.4000

  Ja używam https://raw.githubusercontent.com/MajkiIT/polish-ads-filter/master/polish-adblock-filters/adblock.txt https://raw.githubusercontent.com/MajkiIT/polish-ads-filter/master/cookies_filters/adblock_cookies.txt https://easylist-downloads.adblockplus.org/abpindo+easylist.txt https://easylist-downloads.adblockplus.org/fb_annoyances_full.txt https://easylist-downloads.adblockplus.org/yt_annoyances_other.txt
 14. Logowanie Maxthon V 5.0.3.4000

  Odnośnie auto zoom kliknij na ikonkę tego rozszerzenia które rezyduje na górnym pasku po prawej stronie ,przewiń to rozszerzenie w dół jest tam opcja którą trzeba zaznaczyć app.auto oczywiście ustawiamy suwakiem interesującą nas szerokość strony zatwierdzamy nasz wybór app.save ,ja mam ustawioną szerokość na 100% i wszystko jest ok,jeśli chodzi o ublock-a wątpię,adblock plus ci nie pasuje,masz z nim jakieś problemy?
 15. Logowanie Maxthon V 5.0.3.4000

  Kliknij w to miejsce wpisz adres etc.