Toros

Members
 • Content count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

1 Follower

About Toros

 • Rank
  Freshman

Recent Profile Visitors

1,443 profile views
 1. Retro kipinde site kapanıyor

  Maxthonu tamamen kaldırdım. Temiz kurulum yaptım düzeldi.
 2. Retro kipinde site kapanıyor

  Maxthonu tamamen kaldırdım. Temiz kurulum yaptım düzeldi.
 3. Maxthon is completely removed. I did a clean installation and it worked. Thank you for your help
 4. Retro kipinde site kapanıyor

  Bu site video sitesi değil. Siteyi açmaya çalıştığımda hemen maxthon resetleniyor. Ultra moduna dönüremiyorum. Sayfa açılsa ultra modunu işatretleyeceğim. Yani ultra modu düğmesini seçmek için hiç vakit yok hemen resetleniyor. Maxthon 5 i beğenmediğim için kullanmıyorum. Maxthon 4.xx bence daha iyi. Lütfen yardım edin.
 5. This site is not a video site. When I try to open the site, maxthon is reset. I can not go into Ultra mode. If the page opens, I will be operating ultra mode. So there is no time to select the ultra-mode button immediately reset. I do not use Maxthon 5 because I do not like it. I think Maxthon 4.xx is better. Piease help me
 6. I am using the latest version of Maxthon 4.9.4.3000. http://www.sinemalar.com such as how the retro models have entered the site. Now when I want to enter this page maxthon will reset itself and return to the desktop. If the page turns on I will do ultra-mode, but I can not reset it. For Google Crome is fine. In the old days there was no problem, but I think that this latest version of Maxthon does not want us to use retro mode. I chose to use the ultra-mode continuously in settings. I have not tried various options to customize the User Identifier string, which was improved from the settings. Thank you for your help.
 7. Maxthon 4.9.4.3000 son versiyon kullanıyorum. Başım retro ve ultra kipinden dertte. http://www.sinemalar.com gibi sitelerde nasıl olmuşsa retro kipine girmişim. Şimdi bu sayfaya girmek istediğim zaman maxthon kendisini resetliyor ve desktopa dönüyor. Sayfa açılsa ultra kipi yapacağım ama reset atınca yapamıyorum. Google Cromede problem yok. Eskidende bu problem yoktut ama zannediyorum Maxthonun bu son sürümü retro kipini kullanmamızı istemiyor. Ayarlardan ultra kipini devamlı kullan seçeneğini seçtim. Gene ayarlardan gelişmişten Kullanıcı Tanıtıcı dizgisini özelleştir i çeşitli seçenkleri denedim olmadı. Yardımlarınız için teşekkürler.
 8. Furkan bey Merhaba; forum neden değişti? Bütün hesaplar sıfırlanmış. 2 mesaj aşağıda geniş bilgi verdim ama zannederim gözünüzden kaçtı Yeni Türkçe Forum ve Maxthon password http://forum.maxthon.com/index.php?/topic/14887-yeni-t%C3%BCrk%C3%A7e-forum-ve-maxthon-password/
 9. 1 haftadır maxthon foruma giremiyorum. Aramalarım sonucunda bu sayfayı buldum. Eski forum kaldırılmış ve bütün kullanıcılar Guest yani misafir durumuna düşürülmüş. mecburen bir yeni hesap açtım ve foruma katıldım. Neden böyle bir şey yapıldı ki? Üstelik bilgi verilmedi. Eski hesaplar ne oldu? O kadar yazdığımız mesaj ve cevaplar nereye gitti? Furkan Avşar Bey ???