Dzacho

Members
 • Content count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Dzacho

 • Rank
  Freshman
 1. Ja zauważyłem ten problem ok. 2 miesiące temu, pomyślałem, że kolejne wersje to załatwią, jednak tak się nie stało, więc postanowiłem o to zapytać na forum. W takim razie będę musiał zaczekać do kolejnych wydań. Teraz dodawanie notatek z niezmienialną nazwą "Untitled" mija się z celem.
 2. Mam problem ze zmianą nazwy kart z notatkami. Klikam na wybraną notatkę, widzę jej treść, chcąc zmienić jej nazwę kilkam na tą nazwę, po czym pojawia się komunikat "Nie można połączyć się ze stroną" bla bla bla (screen w załączeniu). To samo dzieje się, gdy tworzę nową notatkę: klikam na "Nowy wpis", pojawia się karta z notatką z domyślną nazwą "Untitled", lecz gdy chcę nazwę zmienić na inną, znów pojawia się błąd. Dzieje się tak od kilku wersji wstecz, nieważne czy wersji beta, czy finalnych. Wie ktoś jak to naprawić?
 3. Ponizsza strona nie wyswietla sie poprawnie na najnowszym Maxthonie 4.4.4.3000: http://jacekdukaj.allegro.pl/?/&utm_source=neolane&utm_medium=newsletter#nowy-wymiar Na Firefoxie smiga jaki zloto.