rzviro

Members
 • Content count

  25
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Release Notes

Bug Tracker

Help page

Help page-CN

Release Note5

Rules and recruitment

Everything posted by rzviro

 1. Dolny pasek stanu

  Musisz mnie obrażać? Dzięki za info.
 2. Testuję wersje: 4.9.2.1000 i 4.9.3.1000. Mam zaznaczoną opcję "Dolny pasek stanu" a mimo wszystko nie wyświetla. Coś nie teges czy jeszcze gdzieś to trzeba zaznaczyć? Za to w 4.9.4.1000 znaki (cyfry, litery itd.) są bladoniebieskie, a przez to słabo widoczne (w innych wersjach są czarne). Możliwości zmiany koloru nie znalazłem. Zna ktoś lekarstwa na te dolegliwości? Na forum na ten temat nic nie widzę...
 3. Dolny pasek stanu

  Opcji zrzutu musiałem nie zauważyć (inny znaczek), a resztę sprawdzę w wolnej chwili. Mała prośba: daj znać, jak te nowe skórki do "5" będą już dostępne. Z góry dzięki.
 4. Dolny pasek stanu

  Chodziło mi nie o ostatnią kartę, ale o listę zamkniętych stron (znaczek zegara po lewej stronie paska adresu).
 5. Dolny pasek stanu

  Tak mi się wydawało. Widocznie niektóre wersje są niedorobione. Założyłem inny temat, ale zapytam tutaj: jest możliwość zmiany wyglądu strony w Mx5 na taką, jak choćby w "4"? Chodzi mi o tą część nad paskiem ulubionych, bo w "5" nie znalazłem wielu rzeczy, z których korzystam (lista zamkniętych stron, zrzut ekranu, strona "w przód" itd.
 6. Wygląd strony

  Czy jest (jeśli tak, to jaki) sposób na zmianę wyglądu Mx 5 na taki, jaki był we wcześniejszych wersjach? Chodzi mi o tą część nad paskiem ulubionych, czyli: cofanie strony, odświeżanie, listę zamkniętych itd., bo próbowałem kombinować, ale nic nie wyszło.
 7. Podepnę się do tematu. Czasem (nie zawsze, może zależy to od fazy Księżyca abo cuś), w momencie kiedy zamykam jakąś kartę, to następna aktywna (u mnie po lewej stronie) automatycznie się odświeża mimo, że autoodświeżanie mam wyłączone. I z każdą następną aktywną kartą jest tak samo. Jest to trochę wkurzające... Wie ktoś, o co chodzi?
 8. maxthon nas szpieguje

  Najgorsze, że z Mx-a korzysta mi się lepiej (wygodniej), niż z tych wszystkich - niby - nieszpiegujących typu: chromy, opery czy inne firefoxy. Prawdę mówiąc mam gdzieś czy małe, żółte oczka mnie podglądają. Co podejrzą? Strony z narzędziami czy nawet torrentami, jakie przeglądam albo ceny w sklepach wysyłkowych? Co im to da? Wyślą mi reklamy narzędzi czy filmów?